Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód naprawdę zacny, takim jeżdżę służbowo z i do pracy. Aż się łza w oku kręci i smutek ogarnia jak taka niunia jest śmignięta z przodu i tyłu jednocześnie.

 

Niestety to już 4 wypadek w mojej karierze kierowcy ( dodam 4 nie z mojej winy) generalnie nie potrafię jakoś przejechać 2 lat bez takiego zderzenia

 

To tak jak ja, w 1.5 roku wjechały we mnie dwie kobitki :/

 

z zewnątrz wygląda ok- jeżeli można tak to nazwać, ale szczegół tkwi wewnątrz

 

Zapewne po "wyklepaniu" i kolejnej kolizji (nawet niewielkiej) auto złożyło by się w środku jak mała metalowa trumienka, lepiej tego autka nawet nie remontować, aż strach komuś to sprzedać i narazić go na coś podobnego!

 

A forum to nie tylko rąb z przodu tylko ludzie.

 

AMEN! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wszystkim za miłe słowa. Naprawdę łezka się w oku kręci jak sobie pomyślę o tych wszystkich wspólnych spotach/ zlotach- przejazdy sznurem autek itp.- coś nie zapomnianego. Przynajmniej zostały mi nasze wspólne filmy na YT.

 

 

co do autka- cóż jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony likwidacją szkody przez Allianz. 2 dni wcześniej zgłosiłem szkodę telefonicznie. W dniu dzisiejszym był rzeczoznawca, wykonał dokumentację fotograficzną, pomógł mi wypełnić papierologię i nawet wykonał zdjęcia tych dokumentów tak abym już nic nie musiał wysyłać. Teraz każą mi tylko czekać na werdykt:)ponoć muszą dać mi odpowiedź do miesiąca czasu- pożyjemy zobaczymy.

 

jeżeli (tak jak piszecie ) auto zostawią mi jako złom to tak naprawdę chyba nie będzie mi się chciało sprzedawać go na części i co chwile biegać z kluczami i demontować. Najprawdopodobniej będę chciał go sprzedać w całości( za 2-3 tyś bo nie wiem zupełnie po ile są warte takie wraki)- niech znajdzie się chętny kto go całego zabierze i będzie po kłopocie. Ten kto go kupi z pewnością wiele z niego dobroci wyciągnie- chociażby 2 tygodniowy :-/ akumulator czy też alufelgi z oponami lub instalacja sekwencyjna BRC- w zasadzie jeszcze na gwarancji. Ja powiem szczerze na tym się nie znam i tak jak napisałem nie mam czasu się bawić w demontaże.

 

ale do tego momentu jeszcze trochę czasu- na początku muszę zamknąć sprawę z ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł dzień kiedy to Megii uratowała mi tyłek. Przy okazji dowiedziałem sie jak działa ASR w praktyce.

Jadę sobie spokojnie 90 km/h, zbliżam się do lekkiego łuku drogi, aż tu nagle jak coś nie J**NIE !!! Autem szarpnęło w prawo, zanim zdążyłem skontrować, to ASR się włączył i zaczął myśleć za mnie ! Ciężko było zaufać elektronice, ale zostało mi wcisnąć hamulce i modlić się, aby drogi starczyło !

Auto się zatrzymało, a ja byłem mokry jak szczur ( choć klima była na 18' ustawiona).

Jak już oddech mi wrócił. zabrałem się za oględziny.

Okazało się, że kawał śruby wbił się w oponę, kompresja znikła momentalnie, a śruba rozryła nadkole i wbiła się w głąb auta na 10 cm.

W poniedziałek jadę do salonu na oględziny i zobaczymy jakie są zniszczenia za nadkolem.

post-13945-1251471534_thumb.jpg

post-1-1251471534_thumb.jpg

post-1-1251471535_thumb.jpg

post-1-1251471536_thumb.jpg

post-1-1251471537_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziambel, masz rację, ale ludzie są jeszcze głupsi. Ostatnio jak wracałem z wakacji to przed samym Piątkiem (miejscowość niedaleko Kutna) banda idiotów rzucała kamieniami w auta. Nas na szczęście nie trafili, ale policja która mnie chwilę później haltowała za prędkość miała to głęboko w ... radiowozie :evil:

lasior0, dobrze, że jesteś cały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAPOMAN, najważniejsze, ze nic ci się nie stało :) .

A forum to nie tylko rąb z przodu tylko ludzie.
i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze. Czymkolwiek będziesz śmigał zostań z nami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!