Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Stłuczka była 2 miesiące temu. Kupiłem wsystkie części, pomalowałem w miarę podobny kolor i śmigam. Ale teraz około 20 lipca wraca mój ojciec z niemiec i będziemy malowali calusieńki samochód od nowa. Dokupiłem już spoiler na klapę, hokeja do przedniego zderzaka i brewki na lampy :-D jak tylko wyjedzie zrobiona to zapodam świeże foty. Już pod koniec miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kolo 15:20 wyjezdzajac spod bloku zostalem wpuszczony przez instruktora L'ki w korek na ulicy kolo mego bloku. korzystajac z jego uprzejmosci rozgladnalem sie ile moglem i majac pusto z obu stron ruszylem (lekko pod gorke, w prawo nic nie widac - je***y plot). sekunde pozniej nad moja maska przelecial "supermen" - kierowca skutera, ktory sobie omijal caly korek pod prad :-D (przeciwnym pasem). ten starszy facet (otyly lat okolo 65) wpasowal sie skuterem miedzy moje przednie prawe kolo a nadkole blizej kabiny.

 

a teraz najzabawniejsze. ten gbur byl chamski i nieokrzesany. policjanci neistety musieli orzec moja wine (droga osiedlowa ze znakiem ustap, na glownej brak zakazu wyprzedzania i oznaczenia skrzyzowania...)

 

rezultat: kolejna zwyzka za, znow!!! rzekome, spowodowanie wypadku; 6pkt bonusowych na zakupy w komendzie glownej + 300 biletow narodowego banku polskiego niech go drzwi scisna...

 

auto na szczescie prawie nie ucierpialo, u Lyki od reki sprawdzili zbierznosc i zalozyli spinke na pekniete nadkole w ktore weszla cala raczka skuteru... mala rysza na dole blotnika i lekkie wgniecenie drzwi...

 

hurra...

 

"nie Pana wina, jednak z punktu widzenia przepisow wylacznie Pana" - rzekl Policjant z wyrazem wspolczucia w glosie i spojrzeniu

 

zaraz po wypadku zapytalem kolesia "Czy Pan w ogole pomyslal co Pan zrobil????!!! Czy w ogole Pan myslal?"

odpowiedz rozbrajajaca "........ no... Nie!"

"A wie Pan jak Pan kretynsko sie zachowal i ze tylko ja z tego powodu bede mial trudnosci finansowe (glownie) i prawne???????"

"No wiem... ale ja sobie tak moglem jechac!!!"

Kolesiowi malo braklo do zgonu, skonczylo sie dla niego tylko na obtarciach... szczerze, SZKODA!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrNo całe szczeście że tobie się nic nie stało, no i samochodwi niewiele. No i niepotrzebne nerwy i wydatki. A temu Staremu Gnojowi to najlepiej żeby rozleciał sie ten skuterek żeby nie jeździł po ulicach i narażał innych :evil: .

Pozdrawiam i Don't Worry :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrNO, jednym słowem miałeś pecha ale gości bym zatłukł tą kierownicą od skutera aż by się przyznał do winy. przy okazji pozdrawiam pana z białego VW transportera na poznańskich rejestracjach który dziś omal mi nie rozjechał przodu bo tak mu się śpieszyło ale te hamulce w megi są niezawodne, sposób na H.......A ?

CB, 2 kierowców tira i on pomiędzy nimi pierwszy hamuje, drugi trąbi i tak do momentu zjechania gościa na pobocze.

 

jadę z żonką do szpitala bo po hamowaniu jak ją pasy przytrzymały uderzyła łokciem w drzwi ale a spuchnięte :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja, ale:

Czy DrNO, zawinił wobec prawa? Chyba TAK.

ale gości bym zatłukł tą kierownicą od skutera

to nie jest takie proste.

Sam poruszam się motocyklem (Junak rocznik 1963) i raczej kierowcy samochodów są nie przystosowani do widoku jednośladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielossss, Rispect za Junaka (masz alternator czy orginalną prądnicę?), zgadzam sie z tobą że nie wszyscy kierowcy samochodów nie są przyzwyczajeni do jednośladów. Ale wracając do skuterków ich kierowcy często dzieci nie maja pojęcia o swoich czynach, nie myślą analitycznie i często wykonują manewry ... ufff szkoda słów mało przemyślane tak to nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!