Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.

Recommended Posts

• 3 weeks later...

• Odpowiedzi 968
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Miałem ostatnio mała stłucze... koleś wyprzedzał lewa strona na skrzyżowaniu..kilka fotek załączam przed i po naprawie później.

W balona chcą ciebie zrobić i tyle. Tata z AC naprawiał twingo pierwsza wycena 1200zł za błotnik i zderzak. Całkowity koszt naprawy z nowymi częściami 3500zł. Podjedź na sprawdzenie punktów geometrii

Posted Images

To i ja niestety się pochwalę , panu się śpieszyło do pracy i postanowił mnie zepchnąć z pasa. Jechałem środkowym pasem ruszając spod świateł a na prawym dalej 3 L były a pan prawym postanowił wszystkich wyprzedzić i się wcisnąć aby zdążyć wyprzedzić L , tylko jakoś mnie nie zauważył a na trąbienie tak jakby nie chciał zareagować. Ja niestety nie miałem gdzie uciec gdyż na lewym auta za mną auta więc hamowanie na maksa nie wchodziło w grę. A pan po wszystkim jak pokazałem aby jechał za mną kawałek dalej aby nie stać na ulicy postanowił mi zajechać ponownie drogę bo jak powiedział myślał że to ja go uderzyłem i chciałem uciec. Wyskoczył z agresją z auta z każdej strony już skasowanego , zobaczył że ma cały tył więc stwierdził że nic się nie stało i chciał jechać dalej ale gdy pokazałem bok to zaczął oglądać swoje auto po czym wypatrzył u siebie uszkodzenia a wtedy zmienił zdanie twierdząc że nie chciał i to on jest winny. Na całą sytuację zatrzymali się jako świadkowie Państwo jadący z tyłu którym podobno też wcześniej wymusił. Pan jak się okazało jest kolekcjonerem takich wymuszeń i szkód , czekaliśmy na policję godzinkę po czym Pan przyznał się do winy i otrzymał 450 zł. Teraz czekam tylko na sygnał z salonu kiedy podjechać zostawić auto tak aby mieli części i auto zastępcze. Z rzeczoznawcą planuję się umówić już w salonie. Uszkodzony błotnik , zderzak , lekko drzwi które też się nie otwierają , kołpak a czy coś jeszcze to będzie wiadomo po oględzinach.

20191105_124401.jpg  20191105_124405.jpg

@Sarna1  auto trafi do salonu Renault w Łodzi już załatwiłem formalności , salon wysłał zdjęcia i czeka czy zrobią wycenę ze zdjęć czy jednak musi przyjechać na oględziny do mnie rzeczoznawca . Niestety nie mieli auta zastępczego wczoraj  a że mieszkam kawałek drogi poza miastem  i autem mogłem jechać to wróciłem do domu.  Dostałem info że części zamówione i jak wszystko będzie ok to jakoś w przyszłym tygodniu oddam auto do  serwisu w salonie.  Co do malowania to raczej idealnie  będzie ciężko ukryć odcięcie  zapewne ale pomijając to auto ma kilka punkcików gdzie powinno się też prysnąć nawet punktowo , najważniejsze aby jeździło bezawaryjnie reszta przynajmniej w tym wypadku jest na drugim miejscu aczkolwiek lubię dbać o auto 

@Silverek  mi te trytki nie przeszkadzają a wcześniej nie przy Megi ale też innych Reniach i nie tylko gubiłem kołpaki więc to tylko asekuracja przed zgubieniem . 

• 7 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam

o ja się pochwalę dlaczego moja Meganka zniknęła z ogłoszenia o sprzedaży.

Wstawiam zdjęcia Megi - wydawało mi się że lżej oberwała (jednak nerwy i stres robią swoje).

Meganka nadaje się tylko na żylety, ale znając życie na aukcji TU jakiś magik ją kupi i będzie za pół roku na otomoto - "ładna Megane, mały przebieg, jeden właściciel, bezwypadkowa".

Dla ostrzeżenia wstawię VIN - żeby ktoś się nie naciął. - VF1RFB00356275690

Tak wygląda Megane po spotkaniu z BMW.

IMG_20200928_135128.jpgIMG_20200928_140135.jpg  IMG_20200928_140043.jpg 

IMG_20200928_140011.jpg  IMG_20200928_135958.jpgIMG_20200928_140032.jpg

A tak wygląda sam sprawca.

IMG_20200927_140004.jpg

• +1 1
  • 1 month later...

Tak jak ja 10 lat temu wjechałam w Forda tak po 10 latach ford wjechał w mój autobus i zrobili ze mnie kanapkę :( Było to z miesiąc temu na trasie S8 pod stolicą. Auto poszło na szkodę całkowitą...

IMG_20200914_073651.jpg  IMG_20200914_073621.jpg  IMG_20200914_073705.jpg

• Smutny 1