Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naprawa zwijacza - Ilość obrotów kierownicy?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się że ta jest za krótka- TAŚMA POŁĄCZENIOWA 60a (1100mmX41mm 40PIN) NAPRZEMIENNA. dziś rozebrałem plastiki od kierownicy bez zdjęcia kierownicy ale taśma byla ok zmieniłem kilka razy polozenie kierownicy i jest ok zauważyłem jedynie ze zaczyna sie robic luz tego plastika od zwijacza ale go zniwelowalem wciskajac po miedzy kierownice a zwijacz zwykly simering gumowy i nie ma zadnego luzu jest wszystko narazie ok. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam do was 2 pytania.

Czy zwijak poduszki w megi 2 jest zespolony z pajakiem czy da sie go spokojnie wymontowac?

Drugie pytanie to takie czy jest sens oddawania do naprawy takiej tasmy, bo na alegro widzialem ze jeden gosci naprawia takie rzeczy...

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na pytanie drugie,

Parę miesięcy temu naprawiałam taką taśmę poprzez allegro jestem bardzo zadowolona z naprawy solidny gośc ,wpłaciłam kaucję oa mi przysłał zwijacz odesłsłam zepsuty i natychmiast oddano mi kaucję -POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie !!

 

Przeczytałam cały temat i proszę o pomoc :P W mojej Megi również najprawdopodobniej zerwała się taśma - dzisiaj chciałam wyjechać z zatoczki pod blokiem i trach zapaliłam sie kontrolka air bag i świeci się kluczyk... Zajrzałam do książki i się przeraziłam... :) Po rozmowie telefonicznej mechanik powiedział mi, że będzie to kosztowało ok. 1tysia :)

 

Proszę pomóżcie gdzie mogę naprawić to w Trójmieście za mniejsze pieniążki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli da sie wymontowac sama tasme z pajaka? Figo jezeli mogl bys mi przeslac nr tel. tego goscia na prv bylbym Ci wdzieczny...

Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Dodano: 18 wrz 2011 - 14:00

692-085-173

e-mail:

[email protected]

naprawa zwijacza airbag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dostałem namiary na elektromechanika który pracuje w Renault, który naprawił mi ten zwijacz, niedrogo. Przyjechał zdemontował, naprawił, zamontował i śmiga:) Jak ktoś jest ze śląska to mogę dać namiary..

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano: 18 wrz 2011 - 14:00

692-085-173

 

e-mail:

[email protected]

 

naprawa zwijacza airbag

 

 

GOŚCIA Z ELECTROC-CARS osobiście nie polecam, zwijacz się rozsypał po 2 tygodniach.. już mam nerwa na ten kombajny i chyba kupie nowy, bo juz mnie szlak z tym bierze 3 razy już naprawiane..

Edytowane przez marek_Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega [email protected] może podać gdzie znalazł taką taśmę FFC, a najlepiej adresik strony. Taśma jest jak wiadomo 7 pinowa, a jej długość z tego co wyczytałem to 38cm.

Edytowane przez retro23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Też miałem problem a nawet ciągle mam ze zwijaczem:)

Szukam pomocy może ktoś z Was mi pomoże bo już nie daje rady:/

 

Kupiłem używanego pająka no i go przełożyłem.

Problem ze zwijaczem zniknął ale pojawił się nowy:)

Wycieraczki oszalały i nie dało się ich wyłączyć, wsadziłęm starego pająka i działało jak powinno.

Więc przełożyłem samą manetkę od wycieraczek ze starego do "nowego" i było ok wycieraczki i wszystko działało OK oprócz... przycisku komputera pokładowego.

Co teraz co może być problemem ?

Czy da się przełożyć sam zwijacz do starego pająka w którym wszystko działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!