Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Pawisnia

Megane II phI Woda w bagażniku we wnęce koła zapasowego

Recommended Posts

Przeczytaj dokładnie o czym pisałem, a w szczególności sprawdź te mocowania listew dachowych. Mam informację, że przynajmniej w jednym przypadku, po kilkunastu miesiącach różnych uszczelnień i sprawdzania to właśnie pomogło. 

Khml uszczelniłem te listwy dachowe i dalej mam wodę w bagażniku, A już uszczelniłem wszystko silikonem co tylko możliwe.

Pomocy.

A lampy też zaklajstrowałeś? Najlepiej wybebeszyć te dywaniki po bokach bagażnika, władować się do niego przez położoną kanapę i poprosić kogoś, żeby lał z węża wodę na auto. Nie pozostaje wtedy nic innego, jak obserwacja gdzie leci.

Swoją drogą masz sedana może? Jeśli tak to u mnie delikatnie sączyło się również na jednej śrubie klapy bagażnika, one wchodzą do środka.

Megane II HB 5D
Również od kilku dni mam problem z wodą we wnęce koła zapasowego - kratki pokazane na zdj wcześniej suche - więc odpada, czy jest szansa że woda wlewa się przez łączenie plastikowej wnęki z resztą auta?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się