Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic 2.0 16V + LPG - Proszę o ocenę i sugestie.


Usiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z uwagi, że jestem zielony w temacie Renault i noszę się z zamiarem zakupu ponizszego samochodu, to chciałbym prosić o pomoc w jego ocenie.

http://allegro.pl/show_item.php?item=988691774

Zalezalo by mi bardzo na Waszych sugestiach na co zwrócić mam uwagę podczas oglądania autka na żywo. Oczywiście chętnie się dowiem o tym co wypatrzycie z fotek.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak naklejki na przednim pasie. Brzydki zbiorniczek wyrównawczy, powinien być zielony no chyba że jakiś syfiasty płyn.

2.0 16V to dla mnie najlepsza jednostka do Scenica, rozsądne spalanie przy bardzo przyzwoitych osiągach. Jeżeli lubisz przycisnąć to polecam. Do normalnej jazdy wystarcza również słabsze silniki. Nasz rodzinny Scenic zrobił już ponad 80tys km na sekwencji i odpukać w niemalowane nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg x 2 bo skoro nawet chwali się, że z tyłu nawet wymieniał tarcze to albo straszny pirat albo ma zapieczone cylinderki albo właśnie przebieg.. u nas popularne jest to ostatnie (ale to norma jeśli kar brak)

Gaz na wtryskach Valtek więc najtańszy czyli pewnie już padlina.

Kilka uwag krytycznych ale raczej o takie tobie chodzi a nie o zachwyt och jaki świeżo położony lakier na przodzie auta... prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyczne uwagi są najcenniejsze <ok>

Po rozmowie z właścicielem (na razie tel) dowiedziałem się, że autko miało "dzwona" z przodu. Ma nowe nieoryginalne lampy, nową szybę i zmienione plastiki.

W silniku jest zalany półsyntetyk 10W40. Na pytanie o korozje odpowiedział, że pojawiły się jakieś małe pęcherze na rancie tylnego błotnika.

 

Nasunęły mi się jaszcze do Was takie pytania.

Jak to jest z blacharką w tych Scenicach? Kilka egzemplarzy już obejrzałem i za różowo nie było. Korozja pokazywała się w takich miejscach w których jej nie powinno być.

 

Do colln: Co masz na myśli mówiąc ze padlina? Chodzi Ci o wtryski benzynowe czy o listwę od LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!