Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Elektryczne szyby w M3 ,specyficzne działanie


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiło się cieplej , to miałem ochotę posiedzieć przy otwartym oknie ;-)

Ale zauważyłem z naprawdę niedowierzaniem , że żeby otworzyć okno , to muszę uruchomić silnik !

Obsługa elektrycznym okien działa tylko po włączeniu silnika, samo włożenie karty do czytnika nie pomaga.

Często przed jazdą mam ochotę posiedzieć w aucie przy otwartym oknie , a tu muszę włączyć silnik aby tego dokonać.

Jak juz otworze okno i wyłączę silnik, to żeby znowu je zamknąć lub po prostu ruszyć , to znowu trzeba włączyć silnik.

Czy ten typ jest tak specjalnie sp@%$#e, czy to da się jakoś przestawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soko , nie do końca zrozumiałeś problem, ja siedzę sobie w aucie i chcę zamknąć szyby , jak zamknę pilotem to uzbroję alarm .

 

EnD , w M2 , która jeździłem , z 2005 roku , szyby działały po włożeniu karty do czytnika , a w M3 nie <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby działały po włożeniu karty do czytnika , a w M3 nie

czyli cos masz nie tak bo u mnie dzialaja szyby po wlozeniu karty. Bylem sie jeszcze upewnic, dodam ze nie mam HF:

otwieram auto z karty, wsiadam, zamykam drzwi, wkladam karte do czytnika - szyby dzialaja, wyciagam karte otwieram drzwi - szyby juz nie dzialaja (prawidlowo), wkladam jeszcze raz karte przy otwartych drzwiach - szyby znowu dzialaja <ok>

Chyba rozwialem wszystkie watpliwosci.

 

Pozatym ten sam watek:

http://megane.com.pl/okna-i-zaplon-vt21648.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Megane II faktycznie też szybki działają po włożeniu karty i naciśnięciu przycisku start (auto jest normalnie na biegu). Włącza się wtedy tylko "podstawowa" elektryka i już. Chcę wyłączyć prąd wciskam jeszcze raz start. Tak w instrukcji kiedyś wyczytałem. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak samo jak opisał thomaskce

w M III działają po włożeniu karty

 

Dodam jeszcze, że przy wyłączonym silniku i włożonej karcie po 2 lub 3 minutach Megi "przechodzi w stan spoczynku" i wtedy, już otworzonych szybek się nie zamknie

tzn wystarczy wyciągnąć i włożyć kartę ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!