Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meganki na złomie?


Chess175

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co zauważyłem to 14 czy 15 lat to już poważny wiek dla Megii (oczywiście nie tylko dla Megii) stąd moje pytanie czy orientuje się ktoś z was gdzie można w okolicach Krakowa poszukać jakiegoś szrotu w celu znalezienia jakiś dawców części? <ok>. Wiem, że zawsze można poszukać używek (lub rozbiórki) na allegro ale ja jakoś lepiej się czuję jak widzę co kupuję :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat, to jeszcze niepełnoletnia :-)

Twoje auto wchodzi w wiek, w którym AUDI ,lub BMW zaczyna być ściągane z zachodu w stanie "nówka" , "nie śmigana" lub "igła" ( opisy z aledrogo ) <ok>

 

A w temacie, znam spore złomowisko z wszystkimi francuzami w okolicach Mińska Mazowieckiego , przy trasie "2" , ale to troszkę daleko z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcale nie uważam, że złe ale autka w tym wieku już się na szrotach pojawiają <ok>

zresztą widać nawet nowsze autka na złomach :-)

poprostu myślałem o tanich częściach takich jak np. jakieś halogenki czy jakieś pierdółki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w Gdyni i okolicach to na szrotach czasem drożej jak w sklepie czy nawet allegro.
podobnie w Łodzi choć nie wszędzie. Kiedyś o mało ze śmiechu nie popuściłem jak cenę za jakąś pierdółkę plastikową powiedzieli. Mieli bomba miny jak im powiedziałem ze w aso taniej maja <ok>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mi się poprostu wydawało,

To źle ci się wydawało. Często walą takie ceny, że czapka z głowy spada.

Sam kiedyś szukałem halogenów i jak mi podał cenę to za tą kwotę miałem nówki z allegro z przesyłką i jeszcze na flaszkę by zostało ;-)

Oczywiście bywają i normalne ceny.

Zanim się udasz na szrot to posprawdzaj po ile w necie takie części chodzą (nowe/używane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się udasz na szrot to posprawdzaj po ile w necie takie części chodzą (nowe/używane).

Dokładnie. U mnie w okolicy też są dwa złomy, w obu przypadkach szefują "baby", które nie mają zielonego pojęcia co robią. Szukałem kiedyś drzwi dla znajomej do Punto 5d i znalazłem na jednym z tych złomów. Nawet w kolorze. Cena: 500zł (słownie pięćset). Nawet się zainteresowałem bo wystarczyło kupić i przykręcić. Jak się okazało, cena była za gołe, uszkodzone od spodu drzwi, a że stały w błocie to jeszcze rdza weszła. Ale innym razem dostałem prowadnice zacisków za free, bo babka nie wiedziała co to jest (takie małe tulejki), koszt w aso 125zł. Duży jest plus, że widzimy co bierzemy i można najmniejszą pierdółkę dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem taki przypadek ze szukalem 3-cie swiatlo stopu w sceniku <ok> dzwonilem na szroty ktore znalazlem na str. www.otomoto.pl goscie mi podawali cenusy gigantusy :-) za uzywane swiatlo 100-110zl a na allegro kupilem za 30zl :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!