Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

spojler dachowy - czy taki z HB pasować będ


Mandark

Rekomendowane odpowiedzi

Oderwało mi daszek (spojler) na tylnej klapie (wraz ze światłem stopu i dyszką spryskiwacza). Niestety ani w serwisach ani na aukcjach nie mogę znaleźć tego elementu do wersji kombi. Jest za to pełno klap kompletnych wraz ze spojlerami i światełkiem ale do werski HB. Czy taki daszek tak samo jest montowany do obu wersji nadwozia?

 

z góry dziękuję za fachową pomoc.

 

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszek do kombi jest inny.

Mam taki daszek na zbyciu, bo ASO wymieniło mi na nowy, nawet prysnęli go lakierem, bo miał rysę... ale może brakować kilku zaczepów, jak w swoim daszku je masz, to musiałbyś pokombinować i je dokleić/dospawać... w razie czego pisz na PW.

Nowy daszek w ASO ok.750zł :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wczoraj, oderwało nam daszek nad bagażnikiem na autostradzie. Akurat pusto było i go wzięliśmy, zaczepy urwało to je pokleilśmy i się jakoś trzyma, dobrze że dach i lapmka cała ale teraz to już trzyma się bo trzyma ale może odpaść, stopa nie ma a spryskiwacz za to jest. i teraz jak to czytam to widzę że ładne to kosztuje.

I takie pytanko, czy ten daszek jest sprzedawany ze stopem i tymi mocowaniami, pewnie pewnie gdzie to trzeba zmienić a trochę kosztuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość jaku_z_jelcza

Te daszki i światła stop to chodliwy towar, znikają z aukcji w mgnieniu oka, mi też zwiało bez żadnego ostrzeżenia, tylko był huki w lusterku widziałem jak daszek wali w asfalt i pęka na pół i lampa rozsypuje się po drodze. Nawet dysza spryskiwacza się uszkodziła. Na szczęście udało mi kupić lampę z daszkiem i to w dodatku w moim kolorze. Zauważyłem że Francuzi nie wykorzystali 3 dziurek pod zatrzaski które mogły by uratować spojler przed odpadnięciem po pęknięciu zatrzasków, dlatego postanowiłem dorobić je sam. Może wygląda to amatorsko ale w razie powinno przytrzymać spojler i uchronić przed kosztami i nerwami.

 

 

dsc03695did.jpg

 

dsc03696wqw.jpg

 

dsc03697gwg.jpg

 

dsc03698rqr.jpg

Edytowane przez jaku_z_jelcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!