Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

do spojrzenia - jesli sie wam jeszcze nie znudziło ;)


halis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie będę się rozpisywał jakie mam uczucia co do kupna auta, ale autentycznie zaczynam się tego bać... anyway - wypatrzyłem coś takiego

http://otomoto.pl/renault-megane-1-5-dci-1...-C12786224.html

czy wizualnie jesteście w stanie cokolwiek powiedzieć? to raz...

dwa - sam nie znam sie na samochodach oraz na tym co kumpel określa robieniem "gówna na błysk"... na co zwrócić szczególna uwagę podczas ewentualnych oględzin (pomijam oczywiste oczywistości - interesuje mnie meganka i czemu się przyglądać...)?

z góry dzięki za wszystko

pozdr

Halis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wygląda zupełnie nieźle, choć na tych zdjęciach nie za dużo widać ze względu na kiepską rozdzielczość. W każdym bądź razie nie znalazłem niczego, do czego mógłbym się przyczepić.

Przebieg dość niski jak na diesla w tym roczniku, ale teoretycznie możliwy.

 

Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim na elementy charakterystyczne dla wersji sprzed i po lifcie. Inne lampy przednie tylne, inny zderzak przedni, poduszka kierowcy ze srebrną obwódką wokół znaczka po lifcie i kilka innych drobiazgów (więcej szczegółów znajdziesz na forum, możesz też obejrzec kilka aut takich i takich i sam się zorientujesz). W każdym bądź razie w tym wypadku wszystko wygląda OK. Więc jeśli jesteś zainteresowany, umów się gdzieś na przegląd i będziesz wiedział, co i jak.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest po lifcie (phII) Nie bardzo widzę tu nawigację. Chyba, że jest taka jak w blaupunkcie tylko strzałkami. Wg. mnie powinien być otwierany ekran. Ale to muszą potwierdzić, ci którzy mają takie cudo fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka kierowcy ze srebrną obwódką wokół znaczka po lifcie

W ph2 zwykłe też były montowane. Wizualnie nic szczególnego nie widać oprócz "łysych" opon, przebieg jak na rocznik OK, można podjechać do ASO na sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytelności wielkiej nie przewiduje - ale moze ktoś ma i powie jak sie z tego korzysta?

jak z dostępnością softu (mapy)?

 

anyway chyba pojade go obejrzec i moze do aso w wodzisławi tez - sprawdziłem po vinie i wychodzi ze do listopada 2008 był serwisowany - wtedy tez pojawia się 90k przebiegu

wczesniej standardowo filtry, płyny, raz coś z felgą i raz żarówka.

 

pozdr

Halis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam

 

nie ma co ściemniać jest to najprostszy model navi i jeżeli ktoś korzysta z nowszych modeli lub z przenośnych urządzeń to carminat 5000 uzna za nic nie warty shit

 

ja podchodzę do tego inaczej, kupiłem auto z taką navi bez mam na Polskę, a że nie lubie jak mi coś w aucie nie działa to zrobiłem aktualizacje na mapy z 2007 z terenem Polski

 

czasami użyję, ale raczej dla zabawy - największy fun ma mój 3,5 letni syn kiedy "Pani wie gdzie jest nasz dom" i macha flagą jak już dojedziemy :)

 

P.S. a to wszystko przez to że chyba za dobrze znam W-we i bez navi wiem jak dojechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny egzemplarz. Nie znalazłem niczego, czego mógłbym się czepnąć. No może poza dość zużytymi oponami, ale to nie żadna wada samochodu. Moim zdaniem warty dokładnego obejrzenia, a może nawet i zakupu.

PS. Widywałem gorzej spasowane auta w salonie Renault, nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, obejrzałem

 

prezentuje się bardzo OK, Teść - (blacharz ;-) - twierdzi ze karoseria bez zarzutu.

 

przejechałem się - nic nie stuka, "nie klupie". pracuje równo, dźwięków podejrzanych nie wydaje.

 

komputer nic błędnego nie pokazuje

 

I teraz sam nie wiem czy jechac jeszcze na serwis czy tez może nie...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!