Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CISZA W MOJEJ MEGI PO PREKRĘCENIU KLUCZYKA?CO


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem Megi 98..>1.6e 96KM .Zdarzenie miało miejsce po raz trzeci z tą różnicą że tym razem Megi zastrajkowała na AMEN dzwne dlatego żę słychać pompę widać wszystlie kontrolki czyli prąd jest ;brak jakiejkolwiek reakcji silnika.Wydaje mi się że prąd nie dociera wogóle do rozrusznika ,wogóle żadnej reakcji ,dodam że ta CHOLERA na POPYCH ODPALIŁA .>>>> ;) :evil: PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że prąd nie dociera wogóle do rozrusznika ,wogóle żadnej reakcji
PROSZĘ O POMOC

Skoro zdiagnozowałeś i raczej poprawnie, to na czym ta pomoc ma polegać ;) Mamy wybudować i naprawić rozrusznik ;)

W tytułach tematów także jest zabronione stosowanie Caps Locka, patrz Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po konsultacji w gronie"szczęśliwych "posiadaczy Reni kolega miał podobny przypadek przyczyną były zaśniedziałe klemy przy akumulatorze .Wyczyściłem,posmarowałem narazie pali na dotyk bez problemu zobaczymy jak dalej będze. DO kolegi GOJGIENA pisząc o pomoc chodziło mi o podanie prostej przyczyny bo naprawa rozrusznika czy alternatora to ostateczność.Więc Kolego jeśli nie masz nic do zaoferowania ze swojej jak mniemasz wiedzy to nie pisz zarozumiałych komentarzy.Za pomoc NIE DZIĘKUJĘ>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że posta z czerwoną uwagą przeczytałeś jednak reakcji na zastrzeżenia i poprawy nieprawidłowości w tytule nie widzę. Profilaktycznie, na podstawie zapisów regulaminu udzielam ostrzeżenia o wartości 1. Dziękować także nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!