Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Audio Connection Box i USB


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie urządzenie od roku. Działa bez zarzutu. Montaz też był bez zarzutu. I odrazu poszło (montowali w mojej obecności). Nie widzi tylko 6 folderu, ale w ASO przetestowałem 2 sztuki i jest tak samo. Widocznie ten model tak ma. Można w każdym folderze zapisać po 99 utworów. Bez względu na ich objętość. U mnie chodzi na 4 gigowym penie i mam zapisane 479 utworów. I pen jest pełny. Fajne i praktyczne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ACB masz przyklejone na rzepach czy przykręcone ? Ciekawi mnie jaki numer masz tego ACB. Jednocześnie jaki model radia. Mój ACB pomimo prawidłowego podłączenia za pomocą dołączonej wiązki nie jest rozpoznawany przez radio. Sprawdziłem oscyloskopem i wysyła cały czas jedna ramkę tak jak by oczekiwał na potwierdzenie z radia

 

Renault Polska twierdzi, że się nie da. Wy pokazujecie mi, że się da. Wiadomo, że chciałbm wygrać tę bitwę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem w ASO. Jednak ASO ściągnęło tabelę kompatybilności z Renault Polska bo skończyły im się pomysły jak to uruchomić, ktoś w RP powiedział, że ACB nie będzie działać z tym radiem i tyle. Mogą mi oddać kasę. Tylko, że w tym całym interesie nie chodzi mi o zwrot pieniędzy a o działający port USB.

Pytanie jakie radio masz, czy jest oznaczone jako R01, czy R02... to niestety jest napisane na nalepce.

Co do numeru ACB to byłbym wdzięczny gdybyś zrobił zdjęcie nalepki na nim i podesłał do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo w końcu nie wiem. Mam radio zwykłe (płaskie z samymi guzikami, bez BT). Czy jest jakiś sposób by dołożyć USB z wyświetlaniem nazw utworów na ekranie Tom Toma? Czego potrzebuję? :mrgreen:

 

Robgold, możesz podać jakiś numer części tego C-boxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do radia R01 (płaskie z samymi przyciskami) nie podłączysz niczego poza ACB. Wyświetlać nazwy utworów potrafi jedynie C-box ze względu na fakt podłączenia po sieci CAN.

ACB co najwyżej pokaże Ci "CD1 Track 1" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-box teoretycznie musi być montowany w serwisie dlatego nie ma go na stronie www. Wstępnie patrząc w Dialogys C-box kosztuje 1700PLN + gniazdo USB jakieś 380PLN. Są chętni ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ipod 32gb chodzi na pewno, widziałam na własne oczy w megane III 1.5 dci z tym "lepszym radiem".

Mój Pendrive Emtec 32 gb też. Większych nie sprawdzaliśmy.

 

Małe pytanie:

Jaki kable trzeba do tego zwykłego łącza (dwie dziury), by podłączyć przez USB mp3-kę? Co właściwie da się tam podłączyć i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!