Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Audio Connection Box i USB


Rekomendowane odpowiedzi

bo takiej przejsciowki nie ma :P mozesz jedynie kupic przejsciowke 2xcinch -> jack i podlaczyc ODTWARZACZ MP3/TELEFON lub dowolne inne urządzenie ze złaczem mini jack(NIE PENDRIV'A) - nie bedziesz miała niestety w tym wypadku żadnego pożytku ze sterowania przy kierownicy (tylko głośnośc) ani z wyświetlacza - sterujesz podłaczonym urządzeniem.

 

ABCMegane, masz zablokowane PW - nie mogę Ci odpisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do swojego wcześniejszego problemu a mianowicie braku możliwości korzystania z pena wiekszego niż 8GB - a wiec pobawilem sie trochę :P i niestety za duzo nie wskórałem :-( po uzyciu programu HPUSBDisk_StorageFormatTool_v2.2.3 udało mi się zmusic do pracy Corsair Flash Voyager GT 16GB

 

20110313112czc.jpg

20110313111.jpg

 

natomiast Delock 16GB na którym bardzo mi zależy nadal wita mnie komuniaktem

 

20110313110vlv.jpg

 

troche już trace nadzieje na zmuszenie tego Delocka 16GB do współpracy z MIII a zależy mi na nim bardzo ponieważ jest idealnego rozmiaru do schowania się za tą klapką - kilka razy mniejszy od Corsair'a

 

penyhth.jpg

 

dodam jeszcze tylko że widoczny na powyższym zdjęciu Delock 8GB (inny kontroler?) działa bezproblemowo natomiast Nokia N8 podłączana w trybie pamięci masowej jest widziana przez radiodbiornik 1 raz na 5 podłączeń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku sa dwie wersje CBOX'a jedna o numerach 28 02 400 01R a drugi ma nowszy numerek. Być może róznią sie wersją oprogramowania.

Zawsze mozesz podjechac do ASO i sprawdzić czy nie ma jakiegos upgradu'u softu.

Cały CBOX oparty jest o procesor Parrot 5, to on odpowiedzialny jest za dekodowanie USB.

 

W przyszłym tygodniu powinienem skończyć wiązkę do auta to przetestuje zachowanie CBOX'a z rożnymi nośnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wadliwy kabel, bo niefajnie, by było jak by radio było uszkodzone. Nie jest to na pewno normalne. Niewielki interferencje sygnału na drugi kanał są dopuszczalne ale nie tak abyś w obu słyszał wyraźnie muzykę kiedy jeden chinch jest podłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

athlon64x4 Zerknij tutaj:

http://www.renault.co.uk/ownerservices/multimedia/audio-multi-functional-tunepoint-update.aspx

 

Sprawdź sobie wersję softu w CBOX'ie i ewentualnie zrób update. Powyżej masz link i instrukcje. Na polskiej stronie RP oczywiście tego nie znajdziesz. U nas w kraju wszystkich uważają za nieudaczników i lepiej niczego nie udostępniać. Najwyższa pora aby zatrudnili w RP paru inżynierów a nie ludzi po filologii francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tam bylem ale tego nie bylo - bylo tak ja na stronie RP - ide sprawdzic :P

 

więc bylem i sprawdziłem: samochód z lipca 2010 soft USB: 2.12 - oprogramowanie ze strony Renault UK to 2.30 i jest to teoretycznie wersja z czerwca/lipca 2010 roku. Po wykonaniu aktualizacaji wszystko śmiga bezproblemowo - 16GB czytane bez najmniejszego problemu :P wielkie dzieki Robgold,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

mam pytanie odnośnie tego CBOX'a o numerze 28 02 400 01R. Udało mi się coś takiego namierzyć. Mam Megane III Grandtour 2010 (radio z BT) opisane w instrukcji jako RADIOSAT CLASSIC BLUETOOTH z gniazdem RCA. Chciałbym zapytać, czy istnieje możliwość zamontowania tego CBOX'a do mojego auta i połączenia go z radiem? Zależy mi, aby odtwarzać MP3 bezpośrednio z USB z wyświetlaniem nazw plików i obsługi pamięci USB z pilota przy kierownicy. Jak wygląda sprawa montażu gniazda USB do tego cbox'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapewne temat był wałkowany ale po wnikliwym czytaniu innych postów nie działa. Mam radio z wyjsciem RCA czyli chyba chinch 2 dziury czerwona i biała po podłączeniu kabla chinch -> jack + ipod brak dzwięku jak zmieniłem z ipoda na mp3 to też nie było muzyki. Proszę o pomoc w tej sprawie może jakieś inne urządzenie należy podłączyć albo inny kabel. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie tego CBOX'a o numerze 28 02 400 01R. Udało mi się coś takiego namierzyć. Mam Megane III Grandtour 2010 (radio z BT) opisane w instrukcji jako RADIOSAT CLASSIC BLUETOOTH z gniazdem RCA. Chciałbym zapytać, czy istnieje możliwość zamontowania tego CBOX'a do mojego auta i połączenia go z radiem? Zależy mi, aby odtwarzać MP3 bezpośrednio z USB z wyświetlaniem nazw plików i obsługi pamięci USB z pilota przy kierownicy. Jak wygląda sprawa montażu gniazda USB do tego cbox'a?

 

No to brakuje Ci jeszcze kilku elementów :) przydałby się oryginalny panel gniazadami oraz wiązki przewodów (z panelu do C-box'a i z C-box'a do jednostki centralnej) - z montażem nie powinno byc kłopotów - nie wiem czy nie będzie potrzebna wizyta w serwisie (komputer) żeby aktywowac urządzenie w systemie - myślę że dużo więcej informacji i praktycznych porad/wskażówek możesz szukac u Robgold

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!