Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kilka Pytań do fachowców


choke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy Meganke II 03r posiadam od 19 maja i mam parę pytań gdyż chce być czynnym forumowiczem i dzielić się z innymi swoim doświadczeniem (Które mam zamiar zdobyć)

Na fakturze zakupu od renaulta,

Model - wersja MB2 PA15U Pack authentique 1.5 dci

Wyposażenie dodatkowe INSTEL KLIMA RAD03

 

PYTANIA :

1.Gdzie mogę sprawdzić czy mam wersje PHI czy PHII

2.Jak mogę sprawdzić czy mam opcje Hand Free i domykanie szyb z pilota ( gdy próbowałem użyc któreś z opcji nie działały może to świadczyć o tym ze ich nie mam albo nie działają )

3.Moja wersja softu to 9.03 jakie płyną korzyści z update do 9.05 ?

 

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Sprawdzasz organoleptycznie ;) widać różnicę z przed i po lifcie-Twoja(2003) jest na 100% ph1.

2.Jeżeli masz na gryfach klamek zewnętrznychprzycisk to powinieneś mieć HF.

3.Nie mam pojęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choke, Co do HF to jak podchodzisz do auta i chwytasz za klamkę drzwi powinny się otworzyć bez uprzedniego otwierania auta z pilota. ;) Jeżeli masz zepsutą fotokomórkę pod klamką to za drugim jej pociągnięciem otworzą się dopiero drzwi. Jeżeli szyba otwiera Ci się płynnie po przytyrzmaniu przycisku a nie skokowo i masz HF to jak naciśniesz przycisk zamykania auta dwa razy zaraz po sobie to zamknie się i szyba. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choke, Jako nowy na początek powinieneś sprawdzić pocztę, ten adres, który podałeś przy rejestracji. Automatem powinieneś dostać to http://megane.com.pl/ogolne-instrukcja-kor...ight=instrukcja

Jak nie dostałeś to czekam na PW z informacją.

Jakbyś się z tym zapoznał to już byś wiedział jaką "ph" masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Masz 100% racje mój błąd, nawet mi przez myśl nie przeszło żeby odczytać jakąś wiadomość.

Co do HF jak ten przycisk ma wyglądać moja klamka wygląda tak za klamka mam taki mały prostokątny plastik 1039249423_1

 

Doczytaj dokładnie co tam napisano :!: Podany tam jest link do regulaminu z którym powinieneś się zapoznać coby uniknąć problemów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!