Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z oświetleniem. Pilne!!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczne od tego że o ile mi wiadomo żarówka h4 ma dwa żarniki i na krótkich świeci jeden a na długich świeci drugi. Mój problem polega na tym że w prawej lampie w żarówce świecą obydwa żarniki na raz i na dodatek nie wiele mocniej niż światło postojowe. Miał ktos może taki problem? Jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się palą niezależnie od tego czy mają się palić mijania czy drogowe? Prawdopodobnie oba żarniki włączone są w szereg - tylko dlaczego? Musiałbyś porównać napięcia w gniazdach wtykowych do obydwóch żarówek. Być może masz zamienione wtyki w gnieździe lub felerną żarówkę - zamień żarówki czy będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ustawisz przełącznik na światła pozycyjne (żeby tylko one świeciły to ta żarówka wtedy gaśnie?).

Przyznam, że nie widzę przyczyny samoistnego powstania takiej sytuacji bez wcześniejszej ingerencji w instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam na światłach krótkich i przełączam na światła długie to żarówka tylko przygasa i dalej świeci tak samo. Ja w ogóle nie grzebałem przy tych światłach. Samo się tak zrobiło.

 

[ Dodano: 2010-06-06, 18:38 ]

Problem rozwiązany:). Wymieniłem wtyczkę za całe 6 złotych i świeci jak nowe;). Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

 

Jak ktoś będzie miał podobny problem to zanim założy nowy temat, zwróci się do kogoś z administracji o otwarcie tego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!