Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przedłużenie GWARACJI z 2 na t LATA !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Jako ze za tydzien mija rok jak posiadam MEGI COUPE TCE 180 zadzwonilem dzis do RENAULT POLSKA z zapytaniem czy mozna jak mi obiecywano rok temu, ze w przeciagu roku moge przedluzyc GWARANCJE z 2 do 4 LAT !!! Pani z RP odpowiedziala ze tak i kosztuje to 2100 zł.

W zwiaku z powyzszym mam pytanie do Was czy przedluzaliscie moze swoja gwarancje i czy wogle warto.

Czekam na opinie.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli poprzednio miales megi (teoretycznie) to przedluzenie nalezy ci sie za 1PLN (nie obowiazuje w przypadku rejestracji samochodu na firme). Ja mam na firme i przedluzam do 4 lat.

 

W razie watpliwosci co do zakresu uslug wylaczonych z rozszerzonej gwarancji polecam do lektury regulamin programu formula non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna nawet przedluzyc do drugiego roku uzytkowania, kosztuje to wtedy 2500 ale teraz jest promocja.

Jak ktos nie przedluzyl a minal rok, mozna przedluzyc za 2250.

Oczywiscie moza o 4 latach lub 80kkm

 

hmmm, pogubilem sie Thomskce - przeciez standardowo jest DWA lata gwaracji ??

to dlaczego piszesz ze mozna nawet do drugiego roku uzytkowania ??

 

Mi jeszcze nie minal rok, mija dokladnie 2 lipca 2010

 

[ Dodano: 2010-06-24, 21:13 ]

jesli poprzednio miales megi (teoretycznie) to przedluzenie nalezy ci sie za 1PLN (nie obowiazuje w przypadku rejestracji samochodu na firme). Ja mam na firme i przedluzam do 4 lat.

 

W razie watpliwosci co do zakresu uslug wylaczonych z rozszerzonej gwarancji polecam do lektury regulamin programu formula non stop

 

Milem poprzednio SCENICA tez RENO :-)

 

Napisz prosze gdzie moge znalesc formula non stop ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak mialem wczesniej megi 2 to czy tez moge przedluzyc gwarancje za 1zl?

napewno mogłeś zrobić to podczas zakupu - czy jest to możliwe po zakupie? nie wiem ale dużo zależy od twojego handlowca/sprzedawcy

 

Napisz prosze gdzie moge znalesc formula non stop ??

 

chyba nie jest to nigdzie dostępne w sieci - przynajmniej ja nie mogłem znaleźć - mam regulamin jako kiepskiej jakosci kopie (3 czy 4 strony) - dorzuce ją jutro z rana

 

 

hmmm, pogubilem sie Thomskce - przeciez standardowo jest DWA lata gwaracji ??

 

tak dwa lata - male przejezyczenie kolegi

 

ponizej kawałek cennika dotyczacy naszych samochodów - ważny do 30.06 br - ciekawe czy bedzie drożej czy taniej :-)

post-6565-1277411775_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zastanawiam sie czy jest sens...

Gwarancja jest przedluzana.. za kase,

chyba jeszcze jest warunek taki, ze trzeba robic przeglady w ASO.

 

Zakladajac ze w przypadku megane3 koszt przegladu(z wymiana oleju itp) w zaleznosci od miejscowosci to ok 800-900zl.

 

To:

Np przedluzam o rok (2+1): 1200zl przeglad.

Daje mi to 3 lata gwarancji lub 60 tys przebiegi.

 

Ale, przy moim uzytkowaniu 60tys osiagne w ciagu 2 lat, 80 tys to nawet nie 3 lata.

Jak przedluze jeszcze na dluzej...

 

W tzw miedzyczasie oprocz przegladow trzeba wymienic rozrzad, obslugieac klime i inne podzespoly itp.

 

 

Rownolegle, gdy zrezygnuje mam automatycznie troche mamony do przodu, do tego bogatszy o przeglady, bo zrobie sobie za 1/2 ceny w normalnym warsztacie, ewentualne naprawy i wymiana wyeksploatowanych czesci rowniez o wiele taniej.

 

Czy nie wydaje sie wam ze ta gwarancja to nabijanie w butelke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co może i tak... ale ja jednak wziąłem ją, żeby spać spokojnie... nie robię tyle kilometrów co Ty... więc wydaje mi się że opcja 4 lata i 80kkm to jak najbardziej odpowiednia opcja.

 

p.s. nie myłeś przypadkiem wczoraj swojej meganki na chełmie obok stacji BP gdzieś koło 17 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze przy nieduzym przebiegu to ma sens. Ale widac renault nie chce zbytnio ponosic odpowiedzialnosci za auta pow 100k km. Taki przebieg bede mial w czasie krotszym niz 4 lata.

W zasadzie to nawet nie wiem czy bede tyle czasu jezdzil tym samochodem :-)

 

p.s. wczoraj mylem samochod, ale na przymorzu :-) na chelmie to na pewno nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli poprzednio miales megi (teoretycznie) to przedluzenie nalezy ci sie za 1PLN

Ja tylko dodam od siebie, że nie miałem wcześniej żadnego Renault, a gwarancję na 4 lata/80k km też dostałem za 1 zł :-) Kwestia odpowiednich negocjacji z handlowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widac renault nie chce zbytnio ponosic odpowiedzialnosci za auta pow 100k km

Jest opcja dokupienia gwarancji na 4 lata/120 tys. albo 5 lat/120 tys.

do 4 lat lub 120tys.km - kosztuje 3500zł

do 5 lat lub 100tys.km - kosztuje 3300zł

Osobiście biorę przedłożenie gwarancji do 4lat/80tys.km. - za 2100zł

[ Dodano: 2010-06-28, 12:35 ]

jesli poprzednio miales megi (teoretycznie) to przedluzenie nalezy ci sie za 1PLN

Ja tylko dodam od siebie, że nie miałem wcześniej żadnego Renault, a gwarancję na 4 lata/80k km też dostałem za 1 zł :-) Kwestia odpowiednich negocjacji z handlowcem.

Zgadza się tez miałem możliwość dokupienia za 1 zł dodatkowej gwarancji podczas zakupu autka.

Tyle ze znajomy z RENO załatwił mi upust dodatkowy w wysokości 5 tys :-) także gwarancję olałem ponieważ wolałem upust cenowy :-)

Dzwoniłem właśnie przed chwila do salonu, i poinformowano mnie ze GWARANCJE można nawet wykupić później - czyli jak samochód skończył rok od daty 1 rejestracji.

Wychodzi to troszkę drożej - ale nie ma bólu ze trzeba to zrobić przed upływem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!