Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oryginalny podłokietnik? próbował ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie ustaję w poszukiwaniach podłokietnika oryginalnego do Megane. Nie interesują mnie żadne "uniwersalne" mocowane do tunelu środkowego. Na pierwszy rzut oka widać, że podłokietnik mocowany jest w miejscu pokrętła regulacji lędźwi. Próbował już ktoś z Was takiej dokładki? Na ile skomplikowane i czy w ogóle wykonalne jest to zadanie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby w Megi 1 był montowany podłokietnik na środku z przodu.

Taka przeróbka jak piszesz, to będzie większa rzeźba niż podłokietnik uniwersalny mocowany do tunelu.

Ja tam wolę regulację niż podłokietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://megane.com.pl/scenic-i-phii-podloki...ika&start=0

Ten temat powinien pomóc, w Megance powinno być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby w Megi 1 był montowany podłokietnik na środku z przodu.

...

Ja tam wolę regulację niż podłokietnik.

 

Drogi Kolego, podłokietnik był opcją w wersji poliftingowej, mało tego, nie wykluczał nawet regulacji lędźwia - zamocowany razem z pokrętłem.

 

Do meganecoupe02 - dzięki za pokierowanie. Domyślam się, że sprawa wygląda identycznie. Odkręciłem dziś pokrętło regulacji i wygląda tak samo jak na zdjęciach. No rzeźba jest niesamowita, ale w życiu nie dołożę "uniwersala", który wygląda tandetnie.

 

Dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może i ja się zarażę podłokietnikiem do coupe, tylko u mnie tradycyjnie musi być oryginał nie badziewie. Robię ostatnio trochę tras, więc sie przyda. Jak będziesz szukał i niechcący znajdziesz dwie sztuki to podeślij mi namiary na jedną, może być ze Scenica, już ja coś z tym zrobię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, chociaż sam podłokietnik jest trudny do wyhaczenia. Niestety podłokietnik ma element montowany do stelaża fotela, stąd chyba jedynym wyjściem jest zakup kompletnego i przekładka... ciekaw jestem tylko czy mocowanie tapicerki jest takie samo w przypadku skóry i weluru... Obawiam się wypatroszenia oparcia fotela :/ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sroqraf, jak poszukiwania?

Ja od kilku dni przeglądam allegro i znalazłem dwa podłokietniki z całym wnętrzem do Megany i Scenica. Anglików jest o wiele więcej. Ciekawi mnie czy podłokietniki ze scenica i meganki są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!