Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Olej z allegro. Warto oszczędzać??


dawideqqq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem olej z allegro elf od kolegaberlin :mrgreen: Czy ona ma podróbki czy orginalne? moze ktos miał z nim go czynienia? Wszyscy piszą że niby ma dobre, ale zacząłem sie zastanawiać po odkręceniu korka (była plomba) olej nie miał dodatkowej folijki. I teraz mam pytanie czy ten olej ELF EXCELLIUM NF (LDX) w nowym opakowaniu 1 litrowym mają dodatkowa folie po odkręceniu korka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam od niego kupiony nie narzekam po pierwsze jeśli jest z Niemiec to na pewno jest lepszy (PRACOWAŁEM 5 LAT I STWIERDZAM ŻE JAKOŚCIĄ PRZEWYŻSZAJĄ NASZE PRODUKTY WSZYSTKIE)no i cena u niego kupiłem 5litr. i z przesyłką zapłaciłem mniej niż u nas za 4L. Tylko też w nowym opakowaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście raz się naciąłem z olejem Castrol Magnatec z allegro. Niby wszystkie plomby miał, oryginalne opakowanie... a był strasznie rzadki, w maluchu tworzyły się bąbelki powietrza, a meganka ojca się przegrzewała. Według mnie był to jakiś olej hydrauliczny. Ja osobiście więcej nie kupię oleju przez allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez ostatnio wymienialem olej i swoj zakupilem na alllegro

zrobilem juz od tamtej pory ok 2 tys km ... i wszystko jak najbardziej Ok ;-)

 

5 litrow po 1 litrze %)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również kupuje olej na allegro z odbiorem osobistym w Łodzi - niższy koszt (a konkretnie tutaj)

 

moja mII zaliczyła kilka wymian oleju w ASO i wszystko bylo jak najbardziej ok - jedyna różnica to dopisek na fvat: olej klienta elf 0w30, opakowanie oryginalnie, zamknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem od tego sprzedawcy elf 10w40, wymieniłem (oczywiście razem z filtrem), wyregulowałem zaworki i silnik pracuje pięknie, gęstość wg mnie nie wzbudzała zastrzeżeń, nic sie nie przegrzewa. Olej wymieniałem w tamtym roku, zrobiłem przez ten czas kilka ładnych tysięcy i dolałem litr. W mojej ocenie bardzo dobry olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na allegro też są sklepy, więc prawdopodobieństwo trafienia bubla jest identyczne i niezależne od miejsca i sposobu zakupu.

Ja biorę zawsze na allegro i zero problemów, trzeba tylko wybierać w miarę wiarygodne sklepy, a nie okazje u pana Miecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie brać paragonów albo faktur zakupu. Będzie to gwarancja, albo co najmniej większe prawdopodobieństwo że pochodzi z legalnego źródła. W przypadku reklamacji będziecie wiedzieć od kogo kupiliście..... Gdy ktoś kręcici że nie może wydać tych dokumentów powinno wydać się co najmniej podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Paragon nic nie pomoże, udowodnijcie najpierw, że wlaliście olej do tego konkretnego samochodu i nie dolewaliście po drodze innego oraz, że regularnie olej zmieniacie itp.

 

prawda jest taka, że zaoszczedzicie jakieś 100 pln na 5L a kupicie gorszy gatunkowo olej w podrobionym opakowaniu. Od razu oczywiście nic się nie stanie, ale po 20-40kkm szydło wyjdzie z worka...

 

100 pln więcej na 9 mcy w moim przypadku (wymiana co 15kkm - roczny przenieg 20 kkm) to nie duże pieniądze, a dobry olej i regularna wymiana to jedna z ważniejszych rzeczy w eksploatacji auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!