Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nowa karta 3przyciski - nie działa Hands Fre


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

zwracam się o pomoc w sprawie następującego problemu, przejrzałem tematy i nic podobnego nie znalazłem, również Google nie pomogło <piwko>!Oto problem – mam w meganie HF i miałem dwie karty do niej 3przciskowe i wszystko pięknie działało z karta w kieszeni. Niestety pewnego wieczoru przy grillu :oops: zgubiłem kartę… ;(!!! Jak wszyscy wiedzą w serwisie krzyknęli 800 PLN, wiec udałem się do zakładu dorabiania kluczy itd do aut – i za 500zł dostałem nową kartę 3 przyciskową, koleś zaprogramował ją do mojego auta, otwieranie z przycisków działa ok, karta w slocie i auto odpala, ale niestety nie działa HF!!!Z drugą kartą, którą mam od początku HF działa bez problemu. Pytanie co może być przyczyną nie działania tej dorobionej karty z HF – złe programowanie? Zła karta? Wyczerpana wbudowana bateria (chociaż co do tego nie mam pewności, bo różnie ludzie piszą, jedni że karta ma drugą baterię odpowiedzialną za HF, a drudzy że jest ona do podtrzymywania pamięci) ? Tylko jednak karta może być HF (takie opinie gdzie w necie też znalazłem, chociaż ja miałem od początku dwie HF)A może coś innego? Będę wdzięczny za wszystkie sugestie!!! W nast. tygodniu planuję jechać do ASO, ale nie wiem czy będę chcieli pracować na karcie która nie była zakupiona w serwisie!Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomas_m, zamiast do ASO zadzwoń do kolesia z Piły...zjadł sobie zęby na naszych kartach.Jest gdzieś na niego namiar na forum...jak nie znajdziesz skrobnij do mnie na PW-mam do niego telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!