Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Latitude - informacje ogólne, opinie, zdjęcia


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

20289836.th.jpg62058099.th.jpg31341907.th.jpg

 

Przejechane 3500 km, srednie spalanie na trasie (1300 km) 7,6 l/100 km, w mieścia pali koło 10 l/100 km

Nawigacja działa bardzo dobrze (komendy niestety po angielsku) podobnie jak Bluetooth.

Mocy wystarczająco, szkoda 50 tysięcy za 3.0 dCi... Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Auto ma przejechane prawie 50000 km.

Nie widać większych śladów zużycia, mechaniczne jak nowe, zero nieplanowanych wizyt w Aso.

Czujniki ciśnienia, hands free nie glupieje.

Orginalne Micheliny 40-50% zużycia.

Spalanie 8l/100 km, większość miasto.

Na trasie da sie zrobić 6,4 l/100km.

Ceny Aso przystępne, przegląd na 30000 - 770 pln.

Sam olej i filtr 329 pln, co 15000.

Niby piszą co 30 kkm, ale to jest lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Auto ma przejechane prawie 50000 km.

Nie widać większych śladów zużycia, mechaniczne jak nowe, zero nieplanowanych wizyt w Aso.

Czujniki ciśnienia, hands free nie glupieje.

Orginalne Micheliny 40-50% zużycia.

Spalanie 8l/100 km, większość miasto.

Na trasie da sie zrobić 6,4 l/100km.

Ceny Aso przystępne, przegląd na 30000 - 770 pln.

Sam olej i filtr 329 pln, co 15000.

Niby piszą co 30 kkm, ale to jest lipa.

 

Hej , jestem zainteresowany zakupem identycznej wersji, napisz jak dalej auto się sprawuje . Może ktoś inny ma podobny samochód. Szczególnie interesują mnie koszty serwisu - do tej pory renówki serwisowałem poza ASO, ale nie wiem jak z dostępnością części, szczególnie zamienników takich jak motrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Oglądałem reportaż o tym aucie albo w Auto-Maniaku albo w Moto-On na TVN Turbo. I prezenterzy wyraźnie nie byli nim zafascynowani. Auto za drogie jak na standard i jakość jaki oferuje Renault

Panowie z TVN 24 Polecają najbardziej Auta z grupy Wag, TVN To Niemiecki koncern zresztą jak 75% medii w Polsce, więc najlepszy będzie wieśwagen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
Dnia 1.10.2018 o 01:09, wad3r napisał:

Ma ktoś doświadczenia z Latitude 2.0 dci 150KM. Z manualną skrzynią biegów? Jakie realne spalanie w takiej konfiguracji? 

Spalanie będzie niewiele większe niż w Lagunie z tym samym silnikiem. W mieście powinieneś zmieścić się w 9l nawet przy dynamicznej jeździe. W trasie wiadomo, zależy on nogi, ale spokojnie między 6-8 można przyjąć.
Swoją drogą pojawił się ciekawy artykuł o używanym Latitude: https://sprawdzhistorie.pl/uzywane-renault-latitude/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!