Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego doświadczenia wychodzi tak:

Mały wyświetlacz mozaikowy do radia z BT

Mały wyświetlacz segmentowy do radia bez BT

Duży wyświetlacz do nawi z BT i bez BT taki sam. Podczas dokładania nawigacji przerobiłem ze 4 wyświetlacze o identycznych numerach partii. Z tego na trzech nic nie wyświetlało- nawet informacji z radia a na 4 działam do teraz, bo wyświetla wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Co prawda nie są jednoznaczne. Nie mam innego wyjścia jak poprostu spróbować na tym wyświetlaczu co mam. Pozostaje jeszcze problem przełączników. Czy wystarczy wymienić jeden ten z prawej strony pod wajchą od kierunków czy trzeba wymienić cały komplet. Obawiam się, że jeśli nie wymienię całego kompletu to może brakować jakiegoś złącza albo jakiegoś kabelka.

Woytus jeśli chcesz sprzedać samo radio to jestem zainteresowany.

Edytowane przez korjo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Wszytskich,

mam jedno pytanie w tym temacie.

Sprawdzałem w ASO ile kosztuje mikrofon i koszty są do przyjęcia (około 90zł), pozostaje jednak kwestia przeciągnięcia okablowania do radia. Czy w każdej Megane jest już wiązka przygotowana do podłączenia mikrofonu (bo według schematu jaki widziałem w ASO jego przewód jest dość krótki i kończy się wtyczką)? Czy trzeba samemu ciągnąć przewody do radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się pytałem o mikrofon to dostałem cenę około 350 zł , fakt kabelek jest krótki , ja dorabiałem kabelek, 2 żyły w ekranie ale w SIII , nie liczył bym iż będzie kabelkologia do mikrofonu

To może podali ci cenę z całym okablowaniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli pisząc "obudowa", ja widziałem rysunek przewodu z mikrofonem zakończonym takim siatkowym kapselkeim/zaślepką.

Postaram się zdobyć numer części.

 

Mikrofon z zaślepką: nr 28 31 280 32R koszt 80 zł

Pilot przy kierownicy: 108 zł

Edytowane przez mactwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zajebista

 

Szkoda szukać na szrocie , ja kupiłem za 50 zł , ale serwis podał mi kwote około 300 zł fakt było to jakieś 7 miesięcy temu

 

Pilot przy kierwnicy nie musi być wymieniony ,nie bedzie działo wybieranie głosowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna kwestia, której nie mogę rozkminić to okablowanie, rozmawiałem ze swoim ASO i powiedzieli że jak na "szczegółowym opisie pojazdu" z bazy Renault nie ma hasła "bez instalacji do telefonu" czy coś w tym stylu to okablowanie powinno być. U mnie takiego stwierdzenia nie ma więc jestem dobrej myśli :( tylko musiałbym sprawdzic fizycznie czy kabel jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można wymienić , ale to sa tylk złącza aby to prawidłowo obsłużyć z poziomu "oryginału" to potrzebny jeszcze c-box, ale uwaga c-box można podłączyć do radia z wystającymi pokrętłami ( do płaskiego się nie da )

lub wykorzystać to wejście jako przedłużacz do acbox ( emulator zmieniarki ) w przypadku radia "płaskiego"

Opisywałem na forum wymianę radia i dokładanie c-box + mikrofonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!