Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja natomiast mam pytanie, czy wymiana wyświetlacza jest konieczna? Czy wyświetlacz od standardowego radia, nie będzie współpracował radiem z bluetooth?

Pytam bo na moim (standardowym) wyświetlaczu widać ikonę słuchawki telefonicznej.

 

Pozdrawiam

Maciej

Edytowane przez mqsmier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem mały opis jak kolega za naszych wschodnich granic montował mikrofon i wymieniał zwykłe radio na radio z BT

Może wam w czymś się przyda.:

LINK

Powodzenia

 

EDIT:

Jeszcze znalazłem kilka moich autorskich fotek, jak podchodziłem do zabawy z nawigacją:

post-24044-0-82685700-1361904075_thumb.jpg

post-24044-0-26412300-1361904085_thumb.jpg

post-24044-0-45458100-1361904093_thumb.jpg

Edytowane przez Woytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że poziomem wyposażenia. Nie będą przecież produkować osobnych wiązek elektrycznych do każdej jednej opcji, którą wybierasz. Myślę że typy wiązek elektrycznych są podzielone na grupy i zależą od wersji podstawowej lub od poziomu wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o sam daszek (plastik). Chciałem zakupić wyświetlacz na alledrogo oczywiście odpowiedni do radia i wymienić - daszki mają porysowane i cięzko coś znaleźć. Kalkuluje powoli koszty i zastanawiam się czy nie lepiej kupić nowy zestaw głośnomówiący - coś z parrota może. Zależy mi też na mp3...Trudny wybór tym bardziej ze mam lewe ręce i boję się, że coś pourywam. Ale dziękuje za pomoc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Woytusia, dotyczy postu z 26 luty 2013 - 19:38:

 

Zamieściłes tam zdjęcia złącza które montowałeś - jest tam biała kostka do której "idą" przewody od mikrofonu: żółty, czarny i czerwony, poniżej jest kostka z mojego radia (z uciętymi przewodami w tych kolorach)). Mam mikrofon z wiązką od podsufitki do słupka, nie mogę znaleźć wiązki od słupka do radia (a fabrycznie wiązki brak) czy wystarczy jak zrobię przedłużenie tych przewodów do kostki i "wepnę" odpowiednie przewody (kolory) w piny jak na poniższym zdjeciu? Przepraszam za laickie podejście ale jestem "noga" w elektryce więc moje pytania mogą wydawać się dziecinne :lol:

 

thumb_hosting_zdjec_1362503343__kostka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu zdjął bym osłonę prawego przedniego słupka i sprawdził bym czy tam nie ma schowanych kostek. Jeśli będą tam kostki, małą i duża, to masz instalację do mikrofonu, a ta biała kostka przy radiu jest poprostu gdzieś schowana. Jeśli tam nic nie będzie to będziesz musiał poprowadzić przewody od radia do słupka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!