Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Recommended Posts

Podłączyłem radio (Bosh) z BT i jest problem. Po włączeniu radia zapala się navi ale nic nie słychać radio nie gra, nie pyta o kod. Jedynie można wysunąć CD i tyle. Pytanie: radio uwalone czy kwestia konfiguracji nawigacji do obsługi radia z BT ? 

Jak rozróżnić czy radio z 2 wejściami antenowymi to arcamys czy bose ?

Jak miałeś radio bez BT to zmiana konfiguracji ekranu aby wyświetlał radio

Tak, radio bez BT miałem. Czy zmianę konfiguracji jestem w stanie ogarnąć za pomocą ddt4all ? Czy do połączenia z ekranem konieczna jest zamiana pinów ?

W liczniku zmienisz na R-2 programem ddtl i będziesz widział żądanie wpisania kodu. Po wpisaniu kodu radio będzie grało. By wpisać nowy win doradia musisz mieć kabel obd2 do multimediów. 

Już się pogubiłem ;) Czy konkretny model radia ustawiamy w więcej niż jednym miejscu ?

8 godzin temu, cinas napisał:

Jak miałeś radio bez BT to zmiana konfiguracji ekranu aby wyświetlał radio

Zmiana konfiguracji ekranu czyli nawigacji ? Jeśli tak to muszę chyba wykonać przejściówkę bo nie mogę się z nim połączyć :(

7 godzin temu, aniewa napisał:

W liczniku zmienisz na R-2 programem ddtl

To dotyczy Scenica III, nie zwróciłem uwagi, że maszM III.

Spoko luz ;) temat ogarnięty ;) przeszczep udany ;) pacjent żyje ;) wielkie dzięki za pomoc bez was by się nie udało. Najwięcej czasu zmarnowałem na szukanie po sklepach przedłużki odb2 żeby zrobić przejściówkę a skończyło się na rozebraniu samego interfejsu. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam forumowiczów.

Witam

W kupionej M III miałem radio bez BT.

Dokonałem zmiany radia na takie z BT ( to z 2 pokrętłami przed lift) zmieniłem również pilota pod kierownicą, dołączyłem mikrofon.

W samochodzie jest oryginalna NAVI .

Radio oczywiście milczy, nie prosi o KOD.

Mam pytanie kto w Krakowie mógł by ogarnąć oprogramowanie wyświetlacza  czy licznika( nie jestem pewien co jest potrzebne)

Konfiguracja nawigacji

A jest ktoś lub jakaś firma z Krakowa lub okolic która to ogarnia?

Witam, noszę się z zamiarem wymiany radia od dawna. Mam zwykłe, czarne, płaskie radio bez navi. W planie miałem kupić takie z usb, wyświetlacz i wiązkę od Cinasa. Później przeczytałem o problemie z ustawieniem godziny i wróciłem do czytania forum. Przez przypadek trafiłem na ogłoszenie https://m.olx.pl/oferta/radio-z-wyswietlaczem-bluetooth-renault-megane-iii-3-CID5-IDCbgSk.html moje pytanie, czy tym zestawem mogę zastąpić swój bez przeróbek? Pozdrawiam wszystkich

Witam

Ja mam podobne pytanie.

Mam megane 3 z nawigacją, ale bez BT(  płaskie radio)

Czy jak kupie radio z BT oraz nawigacje pochodzące z jednego samochodu to po przekładce zadziała wszystko od razu czy również muszę konfigurować CLIP-em

Pozdrawiam

Napisano (edytowany)

@kultom

Jak z jednego auta to zadziała

@grzybek1595

Radio zadziała ale mapy nie :)

Mapy są powiązane z nawigacją

Edytowano przez cinas

Dostałem takie zdjęcie od sprzedającego, czy obraz na wyświetlaczu zwiastuje problemy?

20191024_171914.jpg

Co znaczy że mapy nie będą działały, jak włożę kartę ze swojej nawigacji to nie będzie działała

Kolego cinas , wysłałem wiadomość na Priw, Czy jak bym wysłał Ci nawigację to mi ją skonfigurujesz tak żeby działał ?