Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Recommended Posts

25 minut temu, kultom napisał:

raz nawet "bateria rozladowana"

Przy połączeniu telefonu przez BT radio sprawdza stan baterii telefonu. Przy stanie baterii niższym niż 30 % okresowo wyświetla taki komunikat.

Moje radio też ma problem z odczytywaniem płyty, czasem przyjmie ale częściej wyrzuca. Muzykę można odtwarzać z telefonu przez BT ale wówczas nie pokazuje tytułów utworów.

Dzięki,na to nie wpadłem, bateria rzeczywiście była słaba 

Masz uszkodzony czytnik CD w radiu

7 godzin temu, kultom napisał:

Witam, tak jak Lukrasi wymieniłem czarne bez bt na srebrne z bt. Albo mi się wydaje, albo dźwięk radia ciut gorszy. Łączy się z telefonem bez problemu, Spotify na wyświetlaczu nie widać ale gra. Problem stanowi cd, nic nie przyjmuje. Próbowałam mp3 jak i oryginalne audio, chwilę mieli i wypluwa, czasami potem nie chce przyjąć następnej płyty. Wyrzuca błąd cd, raz nawet "bateria rozladowana", tego to już w ogóle nie pojmuję. Czy ja coś nawywijałem, czy radio jest do bani? 

IMG_20191115_092241.jpg

Wiesz co ja się trochę pogodziłem z tym radiem na bluetooth że nie jest to tak jak powinno być. W poprzedniej Megane miałem to samo radio ale jakby nowsze bo miało z tyłu wyjście na antenę gps. Wadą była taka że nie szło zegara ustawić bo brał to z gps. A zaletą: bluetooth działało aż miło. 

Rozwiązania są dwa: kupić radio żeby z tyłu miało wyjście na Gps i na FM czyli 2 anteny i GPS kupić z wtyczką fakra żeby tylko pobierało dane do godziny. A drugie rozwiązanie odłożyć kasę i kupić Androida.. 

Nie ma radia z wejście na GPS , miałeś radio Bose lub 3d sound by arkamys one mają wejścia na 2 anteny radiowe

No, ja nie wiem co mam począć. Wymieniłem radio by sobie polepszyć. Bluetooth rzeczywiście jest wygodny ale odbiór muzyki z telefonu, mam wrażenie, że z czarnego przez aux po kablu było lepiej. Może mi się wydaje, jutro sprawdzę. 

44 minuty temu, kultom napisał:

No, ja nie wiem co mam począć. Wymieniłem radio by sobie polepszyć. Bluetooth rzeczywiście jest wygodny ale odbiór muzyki z telefonu, mam wrażenie, że z czarnego przez aux po kablu było lepiej. Może mi się wydaje, jutro sprawdzę. 

W telefonie też należy ustawic odpowiednią glaśność, bo inaczej odbiór słaby, cichy.

A no to jest problem. 

Nie ma złotego środka. Bluetooth nie działa tak jak powinno a w nowszym radiu będzie brak godziny.