Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

lulu

Megane III phI chiptuning Megane III coupe GT

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Odcinki nie przesuwaliśmy, momentu obrotowego nie zostało zrobione przesadnie dużo bo jest więcej o około 30Nm w porównaniu do serii co nie jest zabójstwem dla sprzęgła. W w.w. przypadku widać sprzęgło było już w kiepskim stanie przed modyfikacją i tyle. Trochę kiepska sytuacja jak klient jeździ z naszą modyfikacją po innych firmach, tak się rodzą nowi specjaliści, na czyjejś ciężkiej pracy. Jesteśmy jedyną firmą w PL, która opracowała kompleksowe modyfikacje dla TCE i długo nikt tego lepiej nie ugryzie. Zawsze jesteśmy otwarci na pomoc i wgranie korekty z ograniczonym momentem maksymalnym to żaden problem i sprzęgło powinno przestać się ślizgać, przed modyfikacja rozmawialiśmy i nie było takich uwag żebyśmy gdzieś się ograniczali tylko, żeby zrobić co się bezpiecznie (dla silnika) da, a ten mamy sprawdzony na modyfikacjach ponad 300konnych. Gwarantuję, że nikt w PL i w europie Europie nie będzie w stanie zrobić TCE 180 na więcej niż 200-210km KM samym programem (układ wydechowy i intercooler też tu nic nie da).

Edytowano przez aston76

Witam jestem wlasnie przed zakupem Megi 180KM.Jestem z Katowic gdzie moge ja chipowac na 210 KM.Czy macie jakies problemy po chipowaniu pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Sprawdź przed chipem ile hamowania wypluje w serii - u mnie pokazało 202 KM - sam chip dał 212 KM. Praktycznie niezauważalne. Ograniczeniem jest seryjne turbo.

Panowie, uprzejmię proszę o poradę. 

Ostatnio postanowiłem wgrać chip do mojej Renault Megane GT 180 KM. 

Modyfikację robiłem w firmie V-tech. Przed zmianą okazało się, że na hamowni autko zostało zmierzone na 202 KM i 340 Nm, więc dostałem niezły "gratis" w serii. 

Niestety od razu po modyfikacji dostałem informację, że na hamowni zaczęło się ślizgać sprzęgło i niestety w V-techu nie byli w stanie zmierzyć efektu końcowego. 

Zapytałem i orientacyjnie moment może oscylować teraz w okolicy 390 Nm. 

Stąd moje pytanie: czy zmiana na nowe oryginalne sprzęgło powinna rozwiązań problem? (Być może samo sprzęgło padło na hamowni)

Czy jednak ta moc może okazać się zbyt duża dla oryginalnych części? I warto rozważyć np. obicie tarczy kevlarem? 

4 godziny temu, lukwronski napisał:

Stąd moje pytanie: czy zmiana na nowe oryginalne sprzęgło powinna rozwiązań problem?

(Być może samo sprzęgło padło na hamowni)

Zobacz ;  Mocniejsze sprzęgło do 2.0 TCE

Panowie, gdzie polecalibyście ogarnięcie modyfikacji w Warszawie do Megane III 2.0T 180km?

Chodzi o przyrost około 30/40KM.

4 godziny temu, KamilP1995 napisał:

Chodzi o przyrost około 30/40KM.

Jeśli da radę.....

GT220 kręcą na 280KM. 

@Komarek

Wiadomo :)

Myślałem o Unitronic, ale ostatnio słyszałem negatywne opinie i już sam nie wiem :/