Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy stosujecie jakiś zamiennik LED zamiast standardowych P21W dla świateł dziennych


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

wiecą do dziś :mrgreen: Soczewka jest dość spora więc światło jest dość mocne. Jeszcze nie zdarzyło mi się aby ktoś mrugał mi sygnalizując, że jadę bez świateł. A z wcześniejszymi ledami zdarzały się takie sytuacje.

Obecnie jest dużo większy wybór tego typu żarówek http://sklep.motohid.../c/LED-Cree/107

Ja "skazany" byłem niejako na żarówkę w czerwonej obudowie i musiałem ją malować bo czerwony kolor odbijał się w kloszu reflektora :mrgreen: teraz do wyboru jest wersja silver, black z ledami po boku itp.

 

jak kolego z tymi żarówkami Cree?? dalej zadowolony? możesz udostepnic jakieś foty w dzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

zamiennikiem dla 21w moze byc tylko cos oparte na CREE np takie jak kolega WilmeN zamontowal

 

Niebawem też takie zaloże tyle z niebieskim radiatorem, cena w tym sklepie spora, potestuje również HIDy pasujące do MIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

zamiennikiem dla 21w moze byc tylko cos oparte na CREE np takie jak kolega WilmeN zamontowal

nie tylko :( mixy Cree, Cree + PowerLED, SMD (ale Samsunga)....

podstawą jest aby żarowka dawała swiatło również na odbłyśnik. Dziwię się, że kolega który kupił żarówkę 24mm Cree swiecącą tylko do przodu na DRL jest zadowolony - ja bym nie był. Żarówka świeci punktowo jak latarka i wręcz w opisie podajemy że żarówka raczej jest stworzona do świateł wstecznych niż do DRL (gdzie może wystąpic jeszcze problem z temperaturą gdyż żarówki do DRL z cree są robione na Q3 a nie na Q5 jak ta wspomniana).

Zdecydowania odradzam wszelkiego rodzaju choinki lutowane z SMD - jak juz wcześniej wspomniano pali się to to i już nie mowiąc że żaróweczki z "nastu" ledami, są za słabe (wyjątkiem sa ultra mocne samsunga)

Tak wogóle to witam wszystkich - motohid to moje dziecko :) Jeśli są pytania, to chętnie doradze , dopowiem i wyjaśnie - bynajmniej nie po to aby napędzać sobie sprzedaż - może być na przykladzie żarówek od kogoś innnego. Dużo osob z megankami czy scenikami się u nas pojawia, więc to była kwestia czasu aż tu trafię :)

pozdr

Edytowane przez lec
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jak mówisz samo CREE w dużym radiatorze świeci na wporost, więc idelane rozwiązanie to cree + lepsze SMD na boki aby odbłyśnik sie nie nudził.

Z racji że za komplet tych CREE zaplacilem 30zł włozylem je jako wsteczne. Daja niezłą mozajke przy cofaniu (w swiatlach GRAND TOURA) ale jest jaśniej:)

 

Nadal szukam takiej żarowki na dzienne która ma dobre chlodzenie i dobre SMD na boki, chinczycy mają pełną palete wyboru tylko nie będe zamawiał każdej po kolei :(

Edytowane przez Tytan555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

Chciałbym odświeżyć ten temat - przymierzam się do zakupu zamienników LED zamiast P21W w światłach do jazdy dziennej. Napiszcie, proszę co obecnie można fajnego trafić na rynku. Jeżeli macie zastosowane u siebie w aucie takie rozwiązanie to podzielcie się opiniami (ceny, parametry,jakość,żywotność,barwa światła,itd). Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Także jestem zainteresowany opiniami na temat ledów do jazdy dziennej zamiast standardowych zarówek.

Przede wszystkim jak z żywotnością. Aktualnie wiem, że na aktualnych zrobiłem na pewno 12k km. Co do pozostałcych 26k km nie wiem czy były wymieniane czy nie.

Po przejrzeniu różnych ofert bardzo rzuca się w oczy spora rozbieżność cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!