Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i Megane II phII OPONY LETNIE


Hadson

Rekomendowane odpowiedzi

Robak, No okey :) To zostaje Conti bo kolega od Bravo 2.0 tylko że on ma 17 bardzo chwalił oponę druga to Nokian którego można kupić za 254 zł + przesyłka. A bym zapomniał przypomniało mi się jak kolega T1R wspominał że Goodyear F1 też oglądałem

 

A tak na prawdę to bieżnik jaki jest najcichszy ten co np ma Continental czyli rowki wzdłuż opony czy sosenka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj trzasnęła mi oponka z tyłu i jeżdże na nowej nieśmiganej oponce z zapasówki. Chciałbym dokupić do niej drugą bo ta co się ostała prędzej czy później też trzaśnie:D Moje pytanie jest takie czy jeżeli ta nowa dzisiaj zmieniona opona ma index H to moge do niej dokupić opone indentyczną rozmiarowo (tylko nowszą rocznikowo) ale z indexem V? Wiem że to różnica w v-max głównie ale wole się dopytać:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misha, Będzie różna mieszanka gumy. Nowsza opona może mieć bardziej zaawansowaną mieszankę co sprawi, że inaczej będzie się zachowywać na drodze niż jej sąsiadka. ;-) Lepiej kup dwie używane gumy ale z tego samego rocznika i modelu a tą wrzuć z powrotem na zapas. :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie.

W ciągu tych 7-miu lat opona się zestarzała i na pewno będzie się inaczej zachowywała. Może nie tego nie odczujesz ale w ekstremalnych warunkach może to mieć ogromne znaczenie.

Radził bym kupić albo dwie nowe opony, żeby na jednej osi były identyczne, albo zrobić tak jak pisze Dorth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nową nieużywaną oponę z 2003r
coś takiego to tylko do utylizacji się nadaje.

 

Antonescu dostałem już odpowiedź w tym temacie więc Twoje puste komentarze są zbędne. Przejrzałem Twoje komentarze (które dajesz w tematach nawet tych o których nie masz pojęcia) i zastanawia mnie czemu nie dostałeś jeszcze żadnego warna od modów. 3/4 Twoich komentarzy to albo ubliżanie innym, albo pisanie nie na temat, albo pisanie nieprawdy. Bardzo bym prosił żebyś nie wypowiadał się w wątkach które zakładam. Z góry dziękuję i mimo wszystko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonescu dostałem już odpowiedź w tym temacie więc Twoje puste komentarze są zbędne.
takiej ja napisał kolega antonescu, nie dostałeś... :) napisał to co powinieneś zrobić z tą oponą,tez tak uważam..po prostu nie nadaje się juz do niczego mimo,że nie używana.

Mam nadzieję,że nie będziesz sprawdzał moich komentarzy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Twoich nie będę przeglądał bo po raz pierwszy szczerze mówiąc widze Twój komentarz. Za to na komentarze antonescu natknąłem się już parę razy i kilkakrotnie delikatnie mówiąc minął się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!