Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, czy w radiu z usb i wystającymi gałkami da się zmienić soft na taki w którym da się ustawić godzinę?

cinas_, czy takiego tom tom live próbowałeś uruchomić w espace iv?

Licznik komunikuje się po CAN więc nawigacja powinna wystartować?

To są tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie rozumiem co masz na myśli "czy w radiu z usb i wystającymi gałkami da się zmienić soft na taki w którym da się ustawić godzinę?" Jeżeli chodzi o możliwość ustawienia godziny z radia na wyświetlaczy mozaikowym to tak da się to zrobić

 

Nie dokładałem do Espace TT ale, samą nawigację da się odpalić na stole, radio - nawigacja - bic i działa pozostaje sygnał ABS czy będzie prawidłowy i czy ramki can będą takie same dla włączonego zapłonu dla MIII i EIV ( ale tu mam obawy )

Ramki can uruchamiają radio po zapłonie automatycznie

 

Dodano: 26 lut 2016 - 08:12

Witam informacyjnie podaję i tu mam nadzieję iż moderator mnie nie powiesi :)

 

Powiesi :)

Na to jest odpowiedni dział i skoro już tan dałeś to tu jest to zbędne :!:

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nawigację zamontowałem w ubiegłym roku (wrzesień), działa w porządku, z instalacją nie miałem większych problemów. Dzisiaj zauważyłem jeden problem, a mianowicie nie działa mi wejście RCA. Czy podłączyłem coś źle? do momentu wymiany radia wszystko było ok, RCA działało bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał z RCA idzie do nawigacji i potem do radia , pewnie nie połączyłeś sygnału z RCA do nawigacji

 

Dodano: 27 lut 2016 - 21:35

Prezes post z sprzedam zginie a sprzęt mam na bieżąco jak ktoś by potrzebował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale sobie narobiłem problemu....

 

Znajomemu nie działała karta sd po aktualizacji map i chciał sprawdzić czy zadziała u mnie - nie zadziałała, wrzucam z powrotem moją kartę sd do navi i? Nie pokazuje mi temperatury, nie pokazują się informacje na wyświetlacza, gdy steruję radiem - właściwie to takie sterowanie po omacki. Pilot przy kierownicy zmienia fale radiowe, ale utworu puszczonego przez cd już nie...o co chodzi? w ustawieniach nie potrafię znaleźć nic sensownego.....tak pięknie wszystko działało a teraz kicha. Help :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącz wejście w radiu na AUX podczas odtwarzania filmu

Możesz podpowiedzieć jak to zrobić? dzisiaj testowałem ponownie TomPlayer i niestety nadal bez dźwięku :/

Dodam, że mogę przełączać źródło dźwięku między: radio, CD, zewnętrzne źródło dźwięku (i tutaj od razu łączy się z telefonem przez BT, a jak wyłączę BT w telefonie to radio i tak próbuje szukać telefonu).

Poza tym, gdzie powinny być podłączone wejścia RCA? do radia? do ekranu nawigacji?

 

Pozdrawiam,

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie, gdzie ( i czy to ma sens) można zgłaszać błędy w działaniu nawigacji Tom Tom?

W Tom tom Carminat pomimo dwóch upgradów w ciągu ostatnich 3 miesięcy cały czas nawigacja podaje dozwoloną prędkość 60 km/h w terenie zabudowanym .

Dla takiego wyższego limitu pewno wylicza czas przyjazdu do celu, czyli zawsze za szybko sugeruje koniec podróży.

Też mam sugestie , aby w przypadku gdy w bazie TOM TOMa nie ma numerów domów na danej ulicy ( takie przypadki są nawet w sporych miastach i "starych" ulicach ) to żeby nawigacja pokazywała tą całą ulicę, a nie prowadziła w jakieś przez nią ustalone miejsce na tej ulicy , do którego prowadzi drogą równoległą zamiast od razu wjechać ulicę na której szukam adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60km/h jest od zawsze, niestety zależy to od centrali, a nie polskiego oddziału. Z tego co pamiętam temat ciężki i raczej nie ma się co spodziewać poprawy. Uwagi co to zmian na mapie można zgłaszać na forum, są tam osoby z TT: < link > Można też bezpośrednio na stronie TT po założeniu konta, ale lepiej przez forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wyjąć wyświetlacz navi? Chyba padła mi antena GPS. W trakcie jazdy jest spore opóźnienie na przesuwającym się punkcie oraz navi pokazuje mi drogę jakbym jechał na wstecznym (odwrotnie). Często też błądzi dookoła. Navcore 8.842, mapy Europe_965_7251. Próbowałem z różnymi mapami, zawsze to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!