Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tomplayer


COWON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z Was miał okazję testować / wykorzystywać Tomplayera?

Jest to oprogramowanie, które po zainstalowaniu na fabrycznej nawigacji Carminat daje dodatkowe możliwości...

Poniżej link do strony:

Stronka Tomplayer

 

A tutaj link do pliku - wersja, która działa na mojej navi:

Tomplayer v0.240b5

 

Instalacja jest banalna - wystarczy rozpakować zawartość pliku zip na kartę z mapą - do głównego katalogu.

Po starcie urządzenia, załadowany zostaje Tomplayer, po wyjściu z niego przechodzimy do nawigacji.

 

Proszę o ew. opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zróbcie tak: zapiszcie sobie całość na odrębnej karcie SD, bez navi - tylko pliki playera.

Wgrywa się rzeczywiście długo - czarny ekran - ale w końcu odpala się ekran startowy playera.

Wtedy należy przycisnąć zdaje się joya - kliknięcie w dół - następuje przejście do menu playera.

 

Mam Megane III, rocznik 2011 i oryginalną navi. U mnie działa bez problemu. Całe menu playera obsługiwane jest za pomocą oryginalnego joysticka.

Edytowane przez COWON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzumujesz dłużej ten przycisk.

post-24044-0-91368700-1319302062_thumb.jpg

 

I na ekranie pokazuje sie tobie w prawym dolnym ekranie numer wersji.

post-24044-0-95905900-1319302075_thumb.jpg

 

Sprawdź proszę na jakiej wersji Navi Tobie to działa.

Edytowane przez Woytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Ja wsadzam wszystko na kartę wcześniej przygotowaną przez moją navi i nie chce zaskoczyć- cały czas w kółko się resetuje. Próbowałem już na różnych kartach i też nic. Ciężko powiedzieć o co chodzi.

 

Wiecie może czy idzie wgrać do Navi starsza wersję Navicora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich

 

udało mi się zainstalować tomplayer_v0.240b6 na karcie z nawigacją.

 

- można przełączać bez wyjmowania karty pomiędzy navi a playerem

- działa z navcore 8842 (na nowszych (live) nie działa)

- posiłkowałem się poradnikiem: http://www.tomplayer.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=1225&start=15

- na koniec dokładamy foldery i pliki map (porównywałem których folderów/plików brakuje)

- po tych operacjach konieczne było "posłodzenie" navcore (na wszelki wypadek "posłodziłem" jeszcze raz mapy)

- przełączanie chwilę trwa

- należy też konwertować pliki wideo w powyższym temacie podają szczegóły plików aby nie były za "duże"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

polecam zrobienie kopii aktualnie działającej mapy, najlepiej bawić się na nowej karcie (formatowana na fat32, carminat daje rade z wielkimi kartami SDHC)

zawartość katalogu distrib musi być bezpośrednio na karcie

info po translatorze ze strony http://www.tomplayer.net/

najpierw instalacja Navcore na SD:

- Pobierz najnowsze navcore dla Carminat TomTom z linków

navcore_8842.542199.Carminat_TomTom

-Rozpakuj plik

-Wyciągnij zawartość z następującch plików bezpośrednio do katalogu głównego na dysku SD

IA0000700006swlimage0.zip

IA0000700006swlimage1.zip

widok na karcie:

bin

diagnostics

focus

gns

InputParsers

LoquendoTTS

sku

~tsystem

antitheftw.bmp

application1.image

data.chk

data_li.chk

data_ts.chk

install.bif

mctx.dat

overtempw.bmp

PNDNavigator

signpost_li.txt

softwareloader1.image

vehicledaemon

Usunąć plik

~tsystem

Zainstalować pliki Tomplayer (po tym Carminat startuje z karty SD, nie z pamięci wewnętrznej).

- Rozpakuj archiwum tomplayer_v0.240b6.zip

- Skopiuj wynikowe pliki z folderu "distrib" bezpośrednio do katalogu głównego karty SD

audio

SDKRegistry

tomplayer

video

AUTHORS

COPYING

INSTALL

NEWS

README

ttsystem

To wszystko!

Jeśli potrzebujesz funkcji Bluetooth należy skopiować pliki poprawki z update_0.240.zip do folderu tomplayer

na koniec dokładałem pliki/foldery z karty na której była sama nawigacja a brakowało ich na karcie, po powyższych czynnościach.

Ostatnim elementem operacji "tomplayer" może być "słodzenie" Navcore i map (ttgo.bif z pliku ext3_loopback potem FastActivate

Teraz możesz przełączać z Navcore do ekranu nawigacji. Jeśli naciśniemy 6 razy przycisk Back na Carminat uruchomi się Tomplayer.

Źródło dźwięku ma być na "AUX" (zew. źródła).

powodzenia

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!