Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tomplayer


COWON

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chyba Carminat Live, bo są opcje informacji Live oraz Traffic. Nie jestem tego pewien bo po naciśnięciu "Info/route" wyskakuje mi komunikat "Nie zaplanowano trasy", jednak wyskakuje on na cały ekran. Mam Megane III GT Line z 2011 roku.

Wrzuciłem na oddzielną kartę SD pliki Tom Player'a v240b5 i po włożeniu karty i uruchomieniu radia pojawia się jedynie klepsydra, która za chwilę znika i normalnie uruchamia się radio. Czyli TomPlayer nie działa.

Dzisiaj zastosowałem się do instrukcji podrzuconej przez gregorex'a, jutro sprawdzę i napiszę czy zadziałało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie rusza. Klepsydra>czarny obraz>klepsydra>czarny obraz i uruchamia się normalnie radio. Niestety mam Carminat 9.847, ale miałem jeszcze nadzieję, że tomplayer pójdzie gdy carminat (ten starszy, wgrany wcześnie na kartę wg instrukcji) będzie startował z karty a nie z systemu, ale to nic nie daje. No cóż, trzeba chyba czekać aż programiści tomplayera wypuszczą wersję która pójdzie i na nowszym carminat'cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, jestem nowy na ten forum i postanowiłem wgrać TOMPLAYERA, robię wszystko zgodnie z poniższą instrukcją i nic.

- Pobierz najnowsze navcore dla Carminat TomTom z linków

navcore_8842.542199.Carminat_TomTom

-Rozpakuj plik

-Wyciągnij zawartość z następującch plików bezpośrednio do katalogu głównego na dysku SD

IA0000700006swlimage0.zip

IA0000700006swlimage1.zip

widok na karcie:

bin

diagnostics

focus

gns

InputParsers

LoquendoTTS

sku

~tsystem

antitheftw.bmp

application1.image

data.chk

data_li.chk

data_ts.chk

install.bif

mctx.dat

overtempw.bmp

PNDNavigator

signpost_li.txt

softwareloader1.image

vehicledaemon

Usunąć plik

~tsystem

Zainstalować pliki Tomplayer (po tym Carminat startuje z karty SD, nie z pamięci wewnętrznej).

- Rozpakuj archiwum tomplayer_v0.240b6.zip

- Skopiuj wynikowe pliki z folderu "distrib" bezpośrednio do katalogu głównego karty SD

audio

SDKRegistry

tomplayer

video

AUTHORS

COPYING

INSTALL

NEWS

README

ttsystem

To wszystko!

 

i niestety czarny ekran nic się nie dzieje.

Karta jest sformatowana w fat32 zgodnie z zaleceniami.

 

Mam Megane Coupe RS 2011

Jak sprawdzić jaka jest wersja navicora???

Przytrzymuję dłużej przycisk Info i nie pokazuje mi się jaka to wersja tylko komunikat że trasa nie została wyznaczona.

 

post-70972-0-96064200-1405152190_thumb.jpg

 

Co tu dalej zrobić żeby to uruchomić???

Co źle robię???

Poniżej informacje z mojej navigacji:

 

post-70972-0-96064200-1405152190_thumb.jpg

post-70972-0-15053000-1405152678_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam. Minęło trochę czasu od ostatniego wpisu ale nadal nie jestem w stanie sobie z tomplayerem poradzić. Mam na pewno wersje 8.842 jeśli ktoś ma z was to opanowane to nawet jak trzeba to mogę podesłać kartę z navi żeby mi to wrzucić. Mogę się odwdzięczyć a info proszę na gg 54479110 .

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jest port USB, jest wolny ale dalej kicha..... Jescze jedno pytanie - jaki format video powinien być nagrany żeby płynnie wszystko chodziło?

Rozumiem że transmiter ma być włączony i ustawiony na daną Hz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Także nie mam dźwięku. Radio to Arkamys 3D Sound z bluethoothem. Gdy wybieram aux nie łączy z navi, wyświetla listę sparowanych telefonów.

Tomplayer 0.240b5 wgrany na oddzielną kartę. navi 8.842 .

Rozwiązał ktoś ten problem?

Edytowane przez lufa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wgrajcie wersje Tomplayer 2.20 mi smigala w dwoch Lagunach III coupe 2010r i 2011r oraz Scenicu III.

Wgrywacie calosc na karte SD i standardowo do katalogu Audio - muzyke, Video - filmy. Odpalacie karte i musi smigac. Minusem jest przekladanie kart miedzy TomPlayerem, a Navi jesli ja uzywamy.

Do zgrania TomPlayera i Navi na jednej karcie chyba juz wszystko zostalo napisane. Wtedy uzywamy wersji 2.40 np. b6 - najnowsza.

Pamietajcie, ze po wgraniu Navcore i TomPlayera z mapami o patchowaniu - FastActivem. Nawet jesli Navi dzialala u Was wczesniej i Tomplayer Tez, ale teraz TRZEBA uzyc FastActive ponownie. Po wlaczeniu automatycznie np.: navigacji po wlozeniu karty klikamy kilka razy "Back" i przelaczy sie na TomPlayera. Z odtwarzacza natomiast wychodzimy ikona "krzyzyka". Pozdro

Edytowane przez Fazzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jak moge sprawdzic czy mam wersje Live czy nie Live ?:P mam w opcjach cos takiego jak "Usługi LIVE" to znaczy ze mam wersje Live i nie bedzie mi dzialac TomTomPLayer ?

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

Pawel

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!