Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

FELGI Z LEKKICH STOPÓW


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki, jaki rozmiar alufelg pasuje do megane II ?

Intersowało by mnie 16 cali i 50 profil, ale nie wiem czy wejdzie.

pozdrawiam

[Temat przeniesiono i sacolono z już istniejącym, kolega otrzymuje :-D za naruszenie zasad regulaminu forum] -Robak

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Szukam do swojej meganki felg i znalazłem takie coś na allegro. Szczerze mówiąc mało się orientuje w tych sprawach i chciałbym wiedzieć czy ktoś już ma jakieś doświadczenie z nimi, albo co o nich sądzicie.

http://moto.allegro.pl/alu-17-4x100-vw-opel-reno-hit-i1571386577.html

cena jest bardzo kusząca:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, jeszcze to przemyśle bo trochę ta szerokość mnie przeraża :) bo w sumie nie chce wkładać większych opon niż 205, bo 215 to chyba już będzie mocno czuć przy takim silniku jak 1.6:( jeszcze zastanawiam się nad felgami firmy ADVANTI i ATT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was serdecznie

szukałem po forum informacji dotyczacej felg 18" ale nigdzie nie znalazlem takowej, a chcialbym zmienic kola w mojej meganie w zwiazku z czym mam do was pare pytan:

czy ktos z was zakladal felge 18", 7J, ET38, otwor 67mm

czy taka felga w ogole wchodzi do meganek?

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a co sadzicie, żeby założyć w megi II felgi 16 i opony 205/50?

Nie chce zbyt dużego laczuszka - spalanie i osiągi, i nie chce też zakładać profilu 55 i wyżej, bo fatalnie wygląda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,ja też planuje zakup nowych felg.Felgi mają ET 35 i 7,5J Z tego co wyczytałem wczesniej to mogę śmiało zakładać z tym ET ale czy ktoś może mi to jeszcze potwierdzić.Nie mam możliwości przymiarki tych felg gdyż otwór centrujący mają 59,1 i będe musiał go delikatnie zfrezować do 60,1.Felgi są firmy ALUTEC.Dzięki i pozdrawiam.

 

Dodano: 28 sie 2011 - 13:22

Wczoraj kupiłem bardzo ładne aluski ale jeszcze nie zdążyłem ich założyć.Mam nadzieję że z tymi parametrami wejdą bez problemu,chodzi szczególnie o to ET.7,5J x 17H2 ET35 ALUTEC

8396d7f44c18ba01m.jpg

Może w sobotę założe to dam znać jak z tym ET.

A jeśli chodzi o ten otwór centrujący to felgi miały pierscienie 63,3

Edytowane przez krzemyk101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie odnośnie kompatybilności felg do mojego samochodu. Moje felgi aluminiowe maja oznaczenie 6,5Jx16CH4-49 czyli et-49 a felgi które mnie interesują maja oznaczenie 6,5Jx16CH4-43 czyli et-43. Moja megi II ph2 ma opony 205/55/16 i przy takich chce zostać. Czy felgi z et43 będą pasowały? Czy coś nie będzie ocierać itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!