Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i [Megane I phII] OPONY LETNIE


szakaloo

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu na opony.com wcale nie są najniższe ceny najtaniej na razie znalazłem na:

http://oponysklep.pl/index.php?PHPSESSID=8...b1649f93a8e32c6

no i na opony24h.pl jest też taniej (no i siedziba firmy jest w zaniemyślu rzut kamieniem z Poznania więc założenie też jest gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No mam nadzieje, ze tego nie odczuje. Spalanie jest dla mnie bardzo wazne, a szersze lepiej sie trzymaja i prezentuja :mrgreen:

 

Dobra , zdecydowalem sie na 195/50/R15, teraz jeszcze moze jakies sugestie odnosnie producentow i modeli? Moje obecne letnie, to Dunlopy SP SPORT 2000, niby fajne ale na wodzie... trzeba uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam zamiar właśnie kupić nowe opony letnie do mojej renówki i chciałem sie spytać jaki rozmiar maksymalnie wejdzie ? mam felgi alu 15 cali szerokosci 7,5 cala i dotychczas jezdzilem na oponach 185/60 tych fabrycznych ale sa one za male mysle...i chcialem sie spytac czy beda pasowac np 195 lub 205 ? nie bedzie nic obcierac ? bo teraz na zimowych 185/65 gdy mocniej skrecam to z tylu przy wlocie paliwa obcieraja opony :/ z góry dzieki za odp :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już podoby temat. Poza tymrafal221, napisz jakie rozmiary Cie interesuja i jaki zakres cenowy. Bo wiesz, ja Ci moge polecic oponki za 400zl/sztuke. Sa takie osoby, dla ktorych 400zl to tanio za dobra oponke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory mialem letnie 185/55/R15 teraz zamowilem 195/50/R15 . Mi tam przy 185 nic nie obcieralo, a oponki 195/50 sa bardzo popularne wsrod posiadaczy coupe. Jak masz 185/65/R15 no to nic dziwnego, ze Ci moze obcierac ciutke za wysokie. Ja zimowki mam 185/65 ale R14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, nie ma prawa obcierac. Ja sie juz nie moge doczekac, jak zaloze moje nowe Toyo :-) Tymbardziej, ze pogoda juz wlasciwa na letnie oponki.

BORUTApl no to niezle, 205 :mrgreen: Nie martwisz sie o spalanie i osiagi?

A jakie macie felgi? Bo ja mam orygianlne Renault R15 6J(szerokosc) mam nadzieje, ze oponka bedzie sie dobrze ukladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam BARUM Bravuris mam je kupiłem w ubiegłym sezonie nówki w rozmiarze 205/50R15 do swojej coupetki kosztowały mnie 800zł z upustem:) ale godne uwagi są BF Goodrich piękny profil mają taki sportowawy ale za to są drogie bo ok360zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!