Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Już nigdy nie dam się nabrać na żarówki +50% lub +100%!


AbramK

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba zaczne szukac tanich philips-ow

tylko szkoda ze bluevision nie sa tak dobre bo z checia bym je zalozyl

no ale coz lepiej dobrze widziec tym bardziej ze jak czlowiek wraca

przemeczony to wszystko go denerwuje.

moze znacie jakis sklep MOTO w szczecinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi na forum a i w necie nie bardzo mogłem znaleźć więc pytam: jakie żarówki do megane coupe 98r do świateł mijania kupić? chodzi mi o oznaczenie? H7 czy H4? zielony jestem w temacie nie chciałbym kupić, a później się okaże że nie będą pasować. jeśli gdzieś to jest to sorry za posta ale nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoooke, otwórz maskę pochyl się do komory silnika i zobacz jakie masz zamknięcia reflektorów od tyłu. Jeśli okrągłe to masz jednokomorowe i ma być H4 jak eliptyczne to dwukomorowe i 2xH1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli polecacie PHILIPSA NightGuide? A możecie opisać jakie światło daj ta żarówka: białe, żółte, niebieskie ? Bo w opisie wymienione jest każde ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że tak jest w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolex, Tak jest, z tym że nie są to soczyste kolory, tylko lekko błękitny i lekko żółty. Na bańce jest specjalny filtr, przez które przechodzi światło białe i następuje rozszczepienie białego. Co podobnie do pryzmaty, tylko w mniejszym zakresie widma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolex - w tym temacie kilkanaście postów wyżej jest moje porównanie : http://www.jnn.krosno.one.pl/porownanie/ żarówek Osram Bilux vs Philips Nightguide. Jak widzisz na zdjęciach, widać 3 kolorowe światło. Polecam te żarówki! Kupiłem je w styczniu 2008 roku, tak więc już prawie rok i 3 miesiące i nadal świecą tak, jak mają świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy w dalszym ciągu zastanawiają się nad zakupem dobrych żarówek H4 lub też nie wierzą w ich lepszą skuteczność na drodze, do zapoznania się z opiniami użytkowników trzech modeli żarówek z portfolio firmy Philips.

 

pdf.gifOpinie użytkowników żarówek Philips (H4)

 

Są to: Philips Power2Night (GT150), Philips NightGuide, oraz Philips BlueVision.

 

Wszystkie opinie, które są zawarte w dokumencie nie były w żaden sposób modyfikowane, jedynie zostały ucięte takie elementy wypowiedzi jak powitanie, czy pozdrowienie na zakończenie zdania. Opinie są świeże, w większości pochodzą z grudnia 2009 roku kiedy to w tym czasie osobiście planowałem zakup kompletu jednego z ww. modeli i postanowiłem przeprowadzić gruntowny "wywiad" dotyczący żarówek H4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!