Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Już nigdy nie dam się nabrać na żarówki +50% lub +100%!


AbramK

Rekomendowane odpowiedzi

no ba, miałem założone Hella blue light, wytrzymała ledwo 3 miesiące, druga padła dwa dni później. Nie wiem co jest że non stop mi się palą żarówki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A która H4/H7 dożyje takiego wieku, ba nawet roku?

U mnie jedna H7 jeździła ponad 8 miesięcy w lampie z oberwanymi uchwytami. Producent żarówki: Bosma :mrgreen: Koszt ok 7 zł <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Czytaliście Test a AŚ ? Jest tam napisane że żarówki z niebieskim szkłem potrzebują więcej mocy żeby świecić z odpowiednią ilością lumenów co za tym idzie więcej ciepła i większe prawdopodobieństwa spalenia ja od siebie Polecam Philips premium 19 zł sztuka a święcą przyzwoicie i długo ( 7 miesięcy jak na razie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o żywotności mowa, to na 2 stronie tego tematu, jest mój post z opinia po założeniu PHILIPS NIGHTGUIDE (Wysłany: 2008-06-29, 23:07) od tego czasu żarówki nadal świecą nie widać różnicy w ich mocy i NADAL TO TEN PIERWSZY KOMPLET. Zakupiłem wówczas 2 komplety i drugi ciągle jeździ jako rezerwa.

Wychodzi, że to już ponad 20 miesięcy, przy średnich, krótkich i bardzo krótkich trasach czyli non stop włączanie i gaszenie, a to gorsze dla żarnika jak ciągła jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie czarujmy się żarówki nie są wieczne. Czasy że żarówka świeciła 3 lata czy więcej minęły..... Nie jest to znowu teraz aż taki koszt... Pomyślcie ile kosztuje wymiana xenonów jak padną... rzadziej bo rzadziej ale padają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, jeśli idzie o światło, to są różne szkoły odnośnie koloru, który jest najlepszy, ale co do trwałości, to każda zarówka jest najbardziej wrażliwa na częste zapalanie i gaszenie oraz na wstrząsy. Żarówki H7 są delikatniejszej budowy niż H4 i stąd niestety mniejsza ich trwałość. Jeżeli ktoś robi dłuższe trasy po dobrych drogach, to żarówki mogą świecić nawet po kilka lat (i to nawet te tańsze). Moja żona ma Modusa i codziennie z racji wykonywanej pracy zapala i gasi auto nawet kilkadziesiąt razy. Zakładałem juz różne żarówki i niestety żadna nie swieciła dłużej niż pół roku. Niestety, to tylko potwierdza moją teorię na temat trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej,

Zamierzam lecieć w trasę ale przedtem zaopatrzyć się w jakieś lepsze żarówki <ok> możecie coś polecić do megi 1 ph 1. Najlepiej z doświadczenia gdyż zamierzam w jedną noc/dzień przejechać 1400km... (mam oryginalne reflektory). Aktualnie jeżdżę na Tunsram H4 60% ale nie są zbyt mocne gdyż jak jadą z przeciwka to niezbyt dobrze widać...

Pozdrawiam

 

Co sądzicie o tym:

http://allegro.pl/h7-night-breaker-najtani...1209191478.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!