Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy

Michal.A.

Megane III phI Wloty powietrza

Recommended Posts

Witam,

Widziałem w paru megankach takie ozdobne srebrne wloty powietrza montowane na przednim grilu pod reflektorami (mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi :mrgreen: ) Zadzwoniłem do ASO i podobno jeden taki kosztuje ok 500zł, wie ktoś może gdzie takie można kupić taniej? Przeszukałem już allegro i inne stronki ale nie znalazłem. Pomijając fakt,że ASO sobie SŁONO za to liczy to i tak nie ma już możliwości kupienia tego u nich - brak na magazynach.

PS. widzę, że się pomyliłem, proszę o przeniesienie tematu do działu "TUNING"

Edytowano przez Michal.A.

Tez kolego sie zastanawialem nad tym jesli chodzi o te srebrne wstawki ktore sa seryjnie montowane w M3 coupe, jednak sa tez takie ktore pasuja do zderzka od hatchbecka i grand toura.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

No wlasnie wydaje mi sie ze nie bo coupe to podchodzi pod reflektor i tablica jest usadowiona w jeszcze dodatkowym plastiku ktory tworzy calosc z tym srebrnym. i mam wrazenie ze caly dolny wlot jest inny.

Sa natomiast takie wstawki ktore pasuja do normalnego zderzaka (widzialem juz tak w 2 megankach)

Ale jak takie wstawki chcesz dać to chyba z całą atrapaa grila trzeba zmienić.

no te z cupe to nie spasuja - są "za wysokie" szperałem dużo po allegro i w końcu znalazłem, ASO z Rzeszowa robiło wyprzedaż i kupiłem takie do mojej megi grandtour (nie trzeba zmieniać atrapy grila - daje się tylko te wstawki), dałem 300zł za komplet, a jak się dowiadywałem u Pietrzaka w Katowicach to śpewali ok. 480 zł za sztuke ;) . Trochę się nagimnastykowałem z ich montażem (musiałem się zaopatrzyć w nitownicę) ale wszystko poszło ok. i autko nabrało chrakteru :notacrook: Pozdrawiam

Dokładnie tak to wygląda. Sprawdzałem, niestety aukcja zakończona i już tego nie sprzedją, a nr katalogowy to: 7711425445

Dzięki kolego z numerek poszukam, może gdzieś będą za rozsądna cene :notacrook:

Edytowano przez Tytan555

Trochę dla odświeżenia tematu: ramki (atrapy) wlotów nadal są dostępne. Trzeba trochę poszperać...Zdarza się, że można je jeszcze zdobyć pod starym numerem katalogowym. Nowy numer ramek, który uzyskałem od ASO to 8201210840 - koszt ok.700 zł - jak dla mnie trochę sporo. Ja znalazłem plastiki w necie za 200 zł nowe, z nitami, śrubami, instrukcją montażu, oryginalny karton, kolor czarny połysk (występowały jeszcze pod starym numerem). Ponieważ kolor mi nie odpowiadał dałem je do lakierowania na kolor srebrny pół-mat. Wyszły super! Sam montaż nie jest zbyt trudny. Po dwa nity i jedna śruba na stronę. Ważne jest dobre wymierzenie otworów. O ile zanitowanie nie było jakimś sporym problemem to już wkręcenie długiej śruby od spodu zderzaka tak (trochę kiepski dostęp, o czytelności instrukcji montażu nie wspomnę). Koniec końców jakoś udało się to złapać, wszystko trzyma jak należy, nity i śruba niewidoczne. Reasumując za 250 zł i pół godziny poświęconego czasu autko dostało sportowego charakteru - zdjęcie w załączeniu. Warto było :-) Pozdrawiam.

post-56557-0-29505900-1428493978_thumb.jpg

Odkopując temat, ja również mogę się pochwalić zamontowanymi atrapami wlotu powietrza. :D Zainspirowany użytkownikiem Tokon4 znalazłem kompletne atrapy wraz z nitami, śrubami i instrukcją za 130zł. Efekt można zobaczyć poniżej, potwierdzam że warto przeznaczyć taką kwotę aby dodać mały detal do swojego autka. 

20181129_191948.jpg

Elegancja - Francja :) Super wyszło... Też malowane czy dostałeś gdzieś srebrne?

Dostałem srebrne :-) trochę było nieciekawie bawić się z tymi nitami a w szczególności śrubami od spodu samochodu przy temp. -4 st C no ale nie było wyjścia :D 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się