Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV ?


marr29

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety Renault samo się prosi o strzał w kolano. Wprowadzając Talismena wiemy że będą dostępne silniki jak w nowym Espace, czyli w technologii downswingowej - diesel najmocniejszy to 1.6 dCi 160 KM. Najnowsza konkurencja niedawno wprowadziła nowe modele jak np. nowe Mondeo czy nowy Passat bez problemu można zamówić diesla 2.0 o mocy blisko 200 KM. Wątpię by wymagający facet w średnim wieku któremu zależy na mocnym silniku będzie skłonny zainteresować się kosiarkami 1.6... Megane IV musi mieć silnik 1.6 TCe o mocy 150-160 KM, inaczej kiepsko widzę jego sprzedaż...

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to szukanie aut japońskich,koreańskich, amerykanskie i azjaskie.

Japońskie? Pod jakim względem ? Corolla 1.6 ? Czy Civic 1.8 w których nic się nie dzieje od dołu ? Wyciszenie na marnym poziomie, twarde plastiki to wizytówka japońskich samochodów. Toyota ostatnio się przebudziła i wprowadza 1.2 Turbo 115 KM, miejmy nadzieję że będzie o wiele cichszy od 1.6 ale nic poza tym. Japońskie auta już nie urzekają urodą. Koreańskie? Podobieństwo Japońskich. Amerykańskie ? Tylko silniki dość ciekawe V8 w sensie akustycznym (dźwięk), ale paliwożerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie alternatywą jest alfa, np. Giulietta 1,4 170KM ewentualnie nowa Gulia.

Tak to może być dobra opcja. Też się obawiam,że w MIV wsadzą silnik od kosiarki. Wciskają nam kit, że chodzi o ekologię a tak rzeczywiście jedynie o ich portfeke, ponieważ koszty produkcji takiego silnika są niższe od 50 do 100 EUR/szt.. Ciekawe, że modele z tańszymi w produkcji silnikami jakoś nie tanieją a każdy nowy jest zadziwiająco droższy. WTF??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci najgorsi .... niech idą do konkurencji.

Nie bardzo wiem do kogo pijesz? Jeśli chodzi o wierność marce to możemy pogadać. Obawiam się, że mógłbyś się zdziwić. To, że ktoś rozważa inną markę ze względu na taką a nie inna politykę Renault to raczej nic dziwnego. Niektórzy najnormalniej w świecie oczekują ciut większych silników, ciut większych mocy. Także sugerowałbym zastanowić się przed wypisywaniem takich haseł, a najlepiej w ogóle się od tego powstrzymać.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na wszystkich klientach zależy firmie Renault.

Ci najgorsi .... niech idą do konkurencji. :P

Kolego: całe szczęście, że jest jeszcze konkurencja. Jeśli Renault zamierza iść w złym kierunku to sorry mimo przywiązania do marki jak większość użytkowników tutaj dla mnie mogą iść do piachu. Ja kupuję konkretny model auta aby mieć przyjemność z jazdy. Jeśli miałbym pomykać "kosiarką" to kupiłbym domek za miastem i za parę tysi pierwszą z brzegu kosiarkę w OBI za mniejsze pieniądze a nie Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!