Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV ?


marr29

Rekomendowane odpowiedzi

A czy któryś z Was pokusił się o sprawdzenie cenników na stronach francuskich lub niemieckich?

Sprawdzałem na przykładzie swojego auta.

Różnica między ceną w Polsce i we Francji to niecałe 2000 zł.

Wersja francuska w porównaniu do polskiej miała w standardzie półskórzaną tapicerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli faktycznie tak będzie wyglądał tył jak żelazko to nieciekawie. Clio IV piękne jest, dalej ładnie wyszedł Captur, Espace V, miejmy nadzieję że te pseudo przypuszczenia będą fikcyjne. Może będzie ładne przetłoczenie w tylnym słupku jak w Astrze V ? Całkiem możliwe skoro linia tylnych drzwi kieruje się ku górze. Na ofcinalne zdjęcia pozostaje nam poczekać niecałe 2 miesiące na Frankfurt Motor Show pod koniec września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie powinni wprowadzić 1.6 TCe i to od początku cyklu życia Megane IV. 1.2 TCe jak wspominałem już, to silnik adresowanych dla dziadków po zawale. Spokrewniony Nissan Pulsar ma w ofercie 1.6 DIG-T o mocy 190 KM, cena zaporowa zaczyna się od 86 500 zł. Ogólnie Pulsar raczej nie przyjmie się cieplo na rynku, nie jest ani groźnym konkurentem Octavii czy Golfa VII. Cena Megana IV 1.6 TCe powinna nie przekraczać ceny 80 tyś zł za w miarę dobrą wersję.

Nie wierze własnym oczom dla Ciebie 190 Nm dostępne w 1.2 TCe od samego dołu w rodzinnym kompakcie to jest mało ? :rolleyes: przejedz się tą kosiarką..kilka lat jeździłem zdrową Vectrą 2.0 136 kucy w benzynie, ta kosiarka nie ma się czego wstydzić serio.

 

W tej chwili cena b.dobrego wyposażenia jakie daje Renault w "standardowej" wersji Limited oscyluje ok. 60kPLN , pokaż mi samochód konkurencyjny z takimi bajerami /jak na polski rynek/ ;) za taką kase?, dlatego Limitedy już się kończą..

Jak cena IV gen. będzie podobna to będzie bajka.

Edytowane przez tomgrandtour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również widziałem te wnętrze ponad miesiąc temu w sieci. Z pewnością to jakaś wersja testowa, ewentualnie odpowiednik wersji Generation czyli odchudzona na max, kluczyk zamiast karty itp. Normalna wersja podstawowa będzie mieć kartę. Ze zdjęcia to już wiemy jak będzie wyglądać w Meganie IV lewarek, kierownica (taka sama jak w Kadjarze czy Espace V), oraz przełączniki zespolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!