Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana sterownika silnika. czy moge to zrobić samemu ?


Rekomendowane odpowiedzi

:) W ten sposób można elektronicznie podnieść próg zadziałania wszystkiego na np. 12,3V i wychodzi piękna kooperacja z producentem akumulatorów..a kogo obchodzi,że klient co roku będzie nowy kupował, nie wspomnę już jak to się ma do ekologii o której tak się pyszczy. :!:

Wiem jedno..to mój ostatni ,,Francuz'' i rozstanę się z nim bez żalu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektronika samochodowa ma dzialac od 8V i tyle.

Elektronika działa, kontroluje wszystko wywala komunikaty, zapala kontrolki, rado gra, zamki się otwierają... jedynie skubany rozrusznik, będący starą, zacofaną technologicznie maszyną elektryczną nie kreci, bo działającej elektronice z pomiarów wyszło, że również zacofany technologicznie, padnięty aku go nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi koledze pewnie o przemiłe pyk pyk po naciśnieciu guzika start...

Jak elektronika stwierdzi że rozrusznik i tak nie przekręci silnika to po co ma narażać na zniszczenie akumultor ?

A jeszcze daje szanse na jakieś pchanko... a tak to calkiem bez prądu to commonreila można sobie pchać i pchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy udało się koledze odpalić to auto??

Takich przypadków miałem kilka i każdy dopalał po około godzinie.

Czy po włączeniu zapłonu robi się choinka i startukje wentylator chłodnicy?

Jak się udało to jakie koszta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

Mam dość poważną awarię Renault Scenic II. A przyczyna jet nawet bardziej niż kuriozalna. Więc wymieniałem sobie "pompkę" do spryskiwaczy po zakończaniu naprawy samochód nie zapala. Auto boss wczytuje się wszędzie tylko nie do komputera sterownika silnika. Może wspomożecie pomysłami co mogło się zepsuć/spalić, podczas tak drobnej naprawy. Wszystkie bezpieczniki sprawdzone, wtyczki przedmuchane i wyczyszczone. Jeśli ktoś posiada jakiś schemat testowy komputera taki jak zamieszczony poprzednio ale dla komputera o numerach 0 281 013 366 to będę bardzo wdzięczny. Niestety w/w nie ma zastosowania do mojego ECD.

Edytowane przez blachai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!