Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regulacja bas/sopran w fabrycznym zestawie - aktualizacja radia


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem dzisiaj do Wieczorka do Tarnowskich Gór i... na zapytanie czy aktualizują oprogramowanie dostałem odp. "W tej sytuacji musimy się umówić na diagnostykę w serwisie. "

Byłem w ASO w Zabrzu, zamiast aktualizacji oprogramowania zaproponowali mi że je wyciągną i wyślą do serwisu elektronicznego (no chyba se jaja robią...).

 

Potwierdzam że u Zięby w Katowicach bez problemu dostępna jest aktualizacja radia.

Edytowane przez fourier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

czesc panowie

 

I have radio BOSE - fw. 3.0.0.24 premium

Is it possible to change the fw to 3.0.0.24 classic? Will the radio be working without problem? Won´t this make radio dead? If there is a problem is it possible to change the software back to premium??

 

thanx

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jestem właśnie po aktualizacji do wersji 3.1.0.7 - ostatnio sporadycznie zdarzało się na 3.0.0.24, że radio w trakcie jazdy samo się wyłączało i od raz włączało. Jak na razie jest OK i w tej wersji wróciło wznawianie mp3 :) Nie... rolka w pilocie nadal nie umożliwia zatwierdzania ;) Subiektywnie mam wrażenie, że są lepsze basy w tej wersji. W sieci znalazłem dodatkowy opis co ta wersja poprawia:

- Gespeicherte Radiostationen können nicht gewählt werden

- USB-Stick wird nicht gelesen

- Unterbrechungen Radio und GPS

- Verlust von Preset-Daten und Verbindungen mit Handy

- Schlechte Tonqualität im Streaming mit IPhone

- Ungenügende Anzeige der Lautstärke

- Bedienung Lenkrad-Satellit fehlerhaft

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dam znać jak pojeżdzę dłużej. Tak, stacje można zmieniać rolką z listy wszytkich wyszukanych, nie tylko zaprogramowanych. Po wybraniu stacji automatycznie ją wybiera.

 

Dodano: 07 lis 2015 - 18:54

PS.

Przetestowane na dłuższych trasach, wszytko OK, nie zdarzają się już restarty radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem w Cz-wie gdzie serwisuję auto, ale radio było wysłane do Gdyni z powodu restartów - wróciło jedynie z nowym oprogramowaniem.

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!