Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gość GazMajster

Może przedstawimy się zawodowo??

Recommended Posts

Z wykształcenia jestem informatykiem. Nie żałuję, ze wybrałem się na studia bo w sumie każde studia są rozwijające jednak trzeba tutaj przyznać, ze studia wiele nie nauczą w IT. Branża bardzo się rozwija i jednak większość informacji trzeba zebrać samodzielnie.  Szczególnie, że co roku wchodzą nowsze technologie.

Aktualnie zajmuje się help desk :)

Również jestem informatykiem z wykształcenia, specjalizacja strony internetowe, aktualnie jestem Specjalistą ds. Sprzedaży w salonie sprzedaży znanego operatora Komórkowego :)

To powiększam rodzinkę IT. Technik informatyk, na studiach (informatyka stosowana) została do wysłania i obrony praca inżynierska (wisi od marca z powodu braku czasu, ale już na ostatniej prostej). Od 3,5 roku pracuję w lokalnej firmie informatycznej (zajmujemy się głównie outsourcingiem).

Ja się zajmuję wszystkim po trochu, głównie wyjazdy do klientów (m. in. problemy z maszynami produkcyjnymi i internetem), sprawy dot. PC (składanie, naprawy) i strony www (backend).

Od mojego ostatniego wpisu minęło trochę czasu, aktualnie pracuję jako programista backend aplikacji webowych PHP i JAVA.
Do tego konteneryzacja + kwestie CI/CD. Mam przyjemność budować i obsługiwać dość duże systemy.

Kilka słów o mnie: ukończyłem mechanikę i budowę maszyn, pracuję od 5 lat w zawodzie i jest całkiem ok! ostatnimi czasy zacząłem popołudniami uczyć się języka Java - póki co całkiem bez spinania się ale z drugiej strony na serio :-) pytanie do m.in. @Krzychu - patrząc na trendy dot. postępującej cyfryzacji i automatyzacji, poleciłbyś pójście w naukę np. Javy? 

@lukasz243243 aktualnie Java i Python są w modzie. W miarę dobry programista szybko znajdzie dobrze płatną pracę, więc tak - warto :D 

Także IT, programista baz danych (ORACLE) SQL. Politechnika Warszawska 100 lat temu :(  Obsługa "smoków" i bardzo dużych firm Polskich i kilku w krajach Europy.

NRG-tyk. Ten czarny. Nie zielony.

Dobry programista zawsze znajdzie pracę, zwłaszcza dobry programista Java. Warto iść w tym kierunku ale droga jest trudna i może być długa.

Generalnie po szkole mechanicznej jako mechanik pojazdów samochodowych. Aktualnie specjalista od sprzedaży części zamiennych do Daci, oraz względnie Renault :)