Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem juz umówiony na wtorek po świętach.

Pan z serwisu od razu zaznaczył, że czas trwania naprawy przy takiej pogodzie to min. 4 godz.

Auto mam sprowadzone indywidualnie z Niemiec.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem po wizycie w ASO Zielona Góra w sprawie akcji z daszkiem,nie naprawiano mi lecz tylko zmierzono kod i odcien lakieru zostanę powiadomiony telefonicznie i w czwartek lub piątek mam podjechać na wymianę daszka.

Zapytałem dlaczego nowy a nie naprawa lub sprawdzenie starego-Pan powiedział że Renualt zdecydował o akcji wiec oni wymieniają na nowy :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tydziń temu na s3 odpadł mi daszek z mojej meganki w serwisie renault w zielonej górze poinformowali że w takim przypadku mój samochód nie obejmuje akcja .Przecież akcja ma na celu wyeliminować taki przypadek jak mój.Czy ktoś miał podobny przypdek i jak odniósł sie do tego serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również jestem jednym z wielu użytkowników którym odpadł daszek.

Dziś dzwoniłem do ASO Renault i tak jak mój przedmówca pisał w takim przypadku nic nie mogą zrobić, gdyż akcja serwisowa obemuje tylko doklejenie dodatkowych uchwytów a nie wymiane daszka jak juz został uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy podczas całej operacji doklejania dodatkowych zaczepów, demontują cały daszek, czy robią to bez demontażu spojlera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie odebrałem autko po naprawie spojlera V drzwi.

Naprawa polega na doklejeniu do spojlera 3 zaczepów (prawy, środek, lewy), które po montażu spojlera na V drzwiach zaczepione są o krawędź.

Spojler jest demontowany.

Poprosiłem Pana z serwisu, aby przy okazji sprawdzili czy dochodzi napięcie do trzeciego światła stop (przestało działać). Przy odbiorze Pan Serwisant ;) poinformował mnie, że napięcie na wtyczce jest i winna leży po stronie lampy ;) . Czekam na lato (wiosna już była, krótko ale była ;) ) i wtedy zabiorę się za naprawę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś zdjęcie jak prezentuje się daszek z doczepionymi "zaczepami"? Na moim proflu renault także mam alert o akcji przywoławczej, ale boje się, że po wizycie i klejeniu super glue zrobia wiecej szkody;)

tak à propos u mnie daszek trzyma się na czterech środkowych, na krańcach luźny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz nie zmienia się nic. Więc fotka nic nieda. Szkód nie robią bo nie maja gdzie, a jeśli zrobią to zawsze przy odbiorze auta po tej godzinie do dwóch, możesz im na to zwrócić uwagę jeśli coś będzie nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam już przymocowany daszek dodatkowymi uchwytami,po telefonie ASO i przeprosinach,że Pan nie był do końca obeznany w akcji przywoławczej i przy pierwszej wizycie proponował wymianę całego daszka, wczoraj byłem u nich i poprawiali to co fabryka opusciła czas oczekiwania 2,5h.teraz daszek jest mocno zamocowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Własnie oddałem auto na akcje przywoławczą, przy zdawaniu auta pracownik aso stwierdzil, ze mam urwane zaczepy, luźny po obu stronach. Koszt jednego zaczepu 40 zł

czy mieliście podobną sytutację, ze mimo ze sama akcja naprawcza jest gratis to jednak trzeba zapłacić za uszkodzenia już powstałe... pewnie dlatego daszek może odpaść bo oryginalne zaczepy nie trzymają i te dodatkowe zaczepy to pic na wode... co o tym sadzicie, mial ktos podobny przypadek czy moze w innych aso urwane zaczepy wymieniaja gratis?

 

dzieki za info

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oddałem auto, dzisiaj rano, odbieram je po 16:00, ale rzekomo już czeka i ma być OK. Wczoraj sprawdzałem daszek - trzymał się dosyć dobrze, zobaczymy co będzie po wykonaniu prac ASO.

 

Przy okazji poznałem "mechanizm" wysyłania informacji dot. akcji. Otóż to Renault Polska zobowiązało dealerów do wysłania tejże informacji. Także, mimo iż samochód (jestem 2-gim właścicielem) jest "zapisany" w serwisie renault.pl (Moje Renault) na mnie, mimo iż już u Łyki w Krakowie robiłem kilka rzeczy (i podane są moje dane), to sprzedawca samochodu przysłał pismo do poprzedniego właściciela (od którego je dostałem e-mailem). W ASO powiedzieli, że z tym raczej nic nie zrobimy, niemniej jeśli podobne pismo byłoby w przyszłości z Renault Polska, to będzie adresowane do mnie. Aha, w ASO wystarczyła kopia wspomnianego pisma.

 

Pzdr.,

konwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!