Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
goozic

Scenic I phI Utrata mocy, szarpanie, bąbelki w przewodzie

Recommended Posts

Witam

Dziś podczas powrotu do domu silnik zaczął szarpać, stracił moc i cały czas robi "kangura" i na wolnych obrotach nierówno pracuje. Po otwarciu maski zauważyłem jakby bąbelki powietrza w przewodzie paliwowym prowadzącym do gruszki! Sama gruszka była zassana! Dodam że dziś w nocy i w dzień było w moich rejonach od -16 do -10. Czy możliwe że coś zamarzło?

Jeszcze dwa pytania: czy w baku jest jakieś sitko lub coś co mogło się zatkać? i czy w scenicu I da się dostać do tego ze środka auta?

Edytowano przez goozic

Sitko jest w smoku. Okna rewizyjnego poszukaj pod tylna kanapą , ale pewie bez wyjęcia zbiornika paliwa sie nie obejdzie. Ja bym na początek wstawił do ciepłego garażu, potem ew krople denaturatu dolał.

Edytowano przez Malyv8

Ja mam zgoła inne pytanie, dotyczące braku mocy ze względu na zapchany katalizator. Czy jego wymiana jest koniecznością? Co zrobić ze starym katalizatorem? Słyszałem o możliwości jego sprzedania i znalazłem stronę https://www.katalizatory-warszawa.pl/ więc zastanawiam się, czy się z nimi nie skontaktować. Orientuje się ktoś ile można dostać za zużyty katalizator?