Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pęknieta przednia szyba


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ja podałem cenę oficjalną Intercars bez zniżek, więc ceny mogą być niższe - zależy to od warsztatu.

Przy okazji oryginalna szyba Renault kosztuje z tego co pamiętam około 1180 zł - niestety miałem ją wymienianą po uszkodzeniu przez kamień (z autocasco).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Co do Intercarsu, to na linku, który podałeś jest informacja, że brak na magazynie. Zresztą dołóż do tego 150 za montaż, 50 zł. za żel i już się robi prawie tysiak. Jeśli warsztat ma jakieś rabaty, to raczej zechce je wykorzystać na swoją korzyść (to jest w końcu Poznań). Ogólnie zrobiłem mały rekonesans i niestety drożyzna w tym pięknym mieście. Najbardziej mnie rozwalił jeden warsztat (lepiej nie napiszę jaki). Proponowali szybę Splintex za ok. 650 z wymianą, Pilkington za ok. 700 zł., Sekurit jeszcze droższy, chyba 850 czy coś takiego. Pytałem o gwarancję - gość mówi, że nie daje (WTF?!), bo uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji, a pęknięcie to uszkodzenie mechaniczne. Niezły dowcip jak dla mnie - gość krzywo wklei, wyjadę z warsztatu, szyba pójdzie w mak na pierwszym wyboju, a warsztat powie, że uszkodzenie mechaniczne. No ręce mi opadły.

Zadzwoniłem do Pilkingtona, mają autoryzowany warsztat w Poznaniu. Koszt szyby z wymianą: 600 zł., dokładają wycieraczki za 1 zł./szt. Pisemna gwarancja 2 lata na szybę, bezterminowo na usługę. Wiem, że fabrycznie do Renault wchodzi Sekurit, ale Pilkington też ma dobre opinie, a ja już nie mam siły szukać dalej. Jestem umówiony na poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, i mnie niestety spotkała konieczność wymiana przedniej szyby. Mimo że chciałem zamontować Sekurita to na magazynie z skąd biorą zakłady nie ma tej szyby. Zamiast tego proponują mi szybę od AGC Automotive. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym producentem, czy może lepiej szukać dalej Sekurita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

aston76 ale które plastiki ?

Bo dam przykład że np instalacje pod głośniki tweeetery miałem, ale samych głośników nie było , więc dokupiłem tweetery i śmigało, więc zastanawiam się czy z czujnikiem też się tak uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!