Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sugestie i spostrzeżenia dot. forum


elektriko

Rekomendowane odpowiedzi

CareK, waldek708, a nabijajcie sobie, byle by to nie były posty takie jak sławetne szybkie posty jagu "nie wiem" "można inaczej", "u mnie 120", "tak to prawda"

Sami widzicie że takich postów nie można traktować jako normalne ale jako chęć zaistnienia we wszystkich tematach. I taka praktyka jest niemile widziana i to nie tylko przez Administrację ale także przez userów, którzy takie posty zgłaszali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, ale kto pisze, że chce sobie nabijać? Nigdzie nie napisałem, że chcę sobie nabijać, ba nawet nie pisałem, że chcę by zniesione zostało łączenie postów, napisałem tylko, że ISTNIEJE taka możliwość i odniosłem się do tego jak administracja może na to zareagować. Więc proszę gojgien, nie wkładaj mi w buzię słów, których nie wypowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK, odpowiadam Tobie i waldkowi708 i nic nikomu nie sugeruję, że coś takiego chce robić. Jednak czytając Wasze posty po kolei, z kontekstu wychodzi, że Administracja nie patrzy przychylnie na nabijanie postów i że taka właśnie będzie postawa Administracji. To raczej nam zarzucasz coś, czego nie robimy, a na pewno nie z tego powodu.

Swoja poprzednia odpowiedź napisałem po przeczytaniu Waszych postów, które są po sobie:

która pewnie nie bardzo przychylnie na to popatrzy z uwagi na "możliwość nabijania postów".
ciekawe dlaczego?Są jakies nagrody za ilość postów? :mrgreen:
Nie wiem czy są, ale tak domniemam, że taka będzie postawa administracji :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien, widocznie mnie źle zrozumiałeś. Pisząc "Taka pewnie będzie postawa administracji" chodziło mi o postawę dotyczącą nie łączenia postów jeden pod drugim danego użytkownika. Nie chodziło mi o to, że uważam za jakieś głupie, czy niedorzeczne, że administracja nie lubi jak ktoś nabija posty, bo tego to chyba nikt nie lubi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat liczniki zliczające posty zostały już dawno ukryte i nie są widoczne w profilach przy postach. (była już zresztą dyskusja na ten temat i zostało to wyjaśnione) Tak że nam to... zwisa i powiewa.

Ważniejsze jest, by posty były merytoryczne a nie zdawkowe ograniczające się do jednego, dwóch słów, czasami nic nie wnoszących do tematu, byleby tylko zaistnieć w temacie.

To wręcz perfidnie będzie piętnowane i wycinane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że moje pytania trochę umknęły uwadze "ważniejszym" :P

Sprawa dotyczy zmiany domyślnego ustawienia wyszukiwarki - tak jak zaproponowałem w pierwszym poście w tym temacie.

Na jedno pytanie dostałem odpowiedź od Carka i Easy'iego <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, możliwość takich zmian u nas ma tylko Administrator, tak wiec ci mniej "ważniejsi" pomimo, że przeczytali i tak nie maja na to bezpośredniego wpływu. Zapewne sprawa nabiera "mocy urzędowej" heheheh <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to rzeczywiście jest dobry sposób na obejście systemu, ale jeszcze nie spotkałem się na forum żeby ktoś tak zrobił

 

ja tak czasem robię, ale robię to tak dobrze, ze właśnie nie widać <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię to tak dobrze, ze właśnie nie widać

trening czyni mistrza <piwko>

Miałem na myśli zwyklych użytkowników internetu, którzy nie interesują się działaniem stron internetowych od strony technicznej, a tylko użytkowej :P

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko ok na forum. ale nie podoba mi się jedno od strony technicznej. Otóż jeżeli ja coś pisze lub zamieszczam i za kilka dni dodaje dalszy ciąg czyli niejako dodaje coś co nie było czytane. A pomiedzy moimi postami nie ma postu kogos innego, to nadal na forum ta wypowiedź jest datowana sprzed kilku lub kilkunasu dni. Wydaje mi się że tak nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!