Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
elektriko

Sugestie i spostrzeżenia dot. forum

Recommended Posts

Zrób odświeżenie strony.

A może nie byłeś wylogowany i ktoś przeglądał zamiast ciebie :?: ;)

Wyciągnąłem moją kulę i zaraz będę wszystko wiedzieć, żartuję oczywiście, tak na serio to cieżko jest mi powiedzieć co się stało. Zgodnie z innymi powiem, że mechanizm nowej zawartości w IPBoard (skrypt forum) nie jest idealny delikatnie mówiąc, ale działa. Zrób test, dzisiaj po przeglądnięciu forum wyloguj się wieczorem i jutro zaloguj ponownie, jeżeli nic się nie pojawi w "Nowej zawartości" to będziemy dalej kopać.

Dzięki. Będziemy regularnie zmieniać grafikę, żeby trochę ożywić graficznie forum :)

Edytowano przez Krzychu

Witam, taki mały pomysł...

Na forum brakuje podziału na grupy względem województw, np. grupa mazowiecka, grupa kujawsko-pomorska itd.

Dzięki temu można by było umożliwić szybsze znalezienie kontaktu z użytkownikami Renault ze swojego regionu i tworzyć tematy i szukać pomocy w swoich grupach.

Hej,

Kiedyś faktycznie był taki podział, tzn. działały grupy regionalne z własnymi subforami. Później niestety przy zmianie silnika forum, działanie takich grup było niemożliwe ze względów technicznych, a same subfora regionalne straciły na popularności :/ Obecnie ze względu na mały ruch w temacie jest tylko jedno miejsce. Przy czym zaznaczam, że subfora regionalne ukierunkowane były tylko na organizacje spotkań, od pytań technicznych i solucji są odpowiednie działy techniczne.

Jeśli ze względu na budowę forum jest to niemożliwe, to naprawde szkoda. Jednak nadal uważam, że takie subfora byłyby potrzebne i nie tylko z ukierunkowaniem na spotkania, ale również na szybkie pytania i inne offy bez konieczności zaśmiecania forum w innych miejscach. Pozdrawiamn, Piotr

Gdy toczy się dyskusja i post użytkownika jest ostatni, a ten doda jakąś odpowiedź/aktualizację do sprawy to nikt się o niej nie dowie. Wiadomości się łączą co jest ok ale nie wyświetla się to w "aktywności". Jak temu zaradzić? Konkretny przykład:

@pbet zauważyłem ten problem, ale na razie nie widzę żadnego mechanizmu, który pozwoliłby mi go rozwiązać :57_cry:

Po raz kolejny zgłaszam postulat, że czepianie się polskich fontow, jak i innych drobnych przewinień jest mega irytujące i tylko powoduje, że ludzie się zniechęcają. Forum się nie rozwija, wręcz cofa. Został zmieniony skrypt, wszelkie stare zgody na pisanie bez polskich fontów gdzieś przepadły i teraz żąda się od użytkowników, żeby udowadniali, że nie są jeleniem. 

Kolejna sprawa, odkąd jest to nowe forum, to przychodzi mi na maila kupę jakiś powiadomień. Na starym tego nie było. 

A i jeszcze jedno, nie wiem kto zrobił https://megane.com.pl/profile/3433-mireczek01/ moderatorem, ale chłop sobie nie radzi... Chce się wykazać, tylko czepia się nie wiadomo czego.

Edytowano przez volfeer

jest jakiś problem z dołączaniem filmów w dziale filmy.

Jak się chce wybrać kategorię, to kategorie sa "wyszarzone" , nie można ich wybrać.

Sprawdzę, dzięki za info.

w załączniku jest przykład

megi.jpg

Jeżeli korzystasz z zapamiętywania sesji to wyloguj się i zaloguj ponownie. Z tego co widzę, to nie powinno być problemu z dodawaniem filmów. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować