Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[HOW TO] naprawa pompki spryskiwacza w MI phII


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos ma jakies doswiadczenie z pompkami spryskiwacza, to jakiej firmy mozecie mi polecic? Bo z tego co patrzylem ceny sa atrakcyjne - ok. 30 zlotych. Bo bez spryskiwacza w taka pogode to nie jazda :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Hej mamy z dziewczyną problem ze spryskiwaczami, po dolaniu płynu okazało się, że mimo wszystko na szyby nic nie leci (na przednią i na tylną również), wycieraczki pracują (wyklucza bezpiecznik), natomiast przy naciskaniu dzwigni spryskiwacza nie sluychac charakterystycznego buczenia pompy - pytanie teraz czy padła pompa i czy kupować nową, czy coś się z tym da zrobić? A może to nie pompa i mam sprawdzić po drodze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Lewy napisał/a:

Czyli wygląda na to, ze w MI phI pompka ma inny ten rozdzielacz

 

Zweryfikuje to za kilka dni i dam znać

 

Jeżeli kolego sprawdziłeś i jest tak samo jak w instrukcji (podanej w tym temacie) lub inaczej to daj znać, zapewne będę się za to brał w poniedziałek lub wtorek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie spryskiwacz przy 70-80 km/h to już w ogóle traci skuteczność, wszytko jest gdzieś zwiewane i ląduje na podszybiu, poniżej 60 km/h leci ładny strumień na środek szyby, ale ciśnienia strasznego to nie ma. Po przeczytaniu tego wątku wszystko jest już chyba jasne.

Mam zamiar wymienić pompkę zamiast naprawiać i tak trzeba się z nadkolem po użerać, a ceny nowych pompek nie są takie straszne.

Mam takie pytanko czy pompka w megane ph1 i ph2 jest taka sama? na allegro głównie dostępne są do meganki ph2. Z samego wyglądu różnic chyba nie ma, ale może kostka jest inna czy coś ....wie ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!