Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Clio 1,5dci KRK - prośba o ocenę


namelessone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koleżanka zastanawia się nad tą ofertą:

http://otomoto.pl/oferta/renault-clio-1-5dci-klima-radio-usb-bluetooth-niski-przebieg-ID6y3V2L.html

Moglibyście Panowie doradzić? Oferta dość atrakcyjna cenowo i przebiegowo. Wydaje mi się, że nawet aż za bardzo...

Jakieś spostrzeżenia, sugestie, komentarze?

Z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego,

Myślę że mogę coś doradzić, jeździłem tym modelem pół roku temu gdy kupowałem autko w końcu wybrałem Megane ale to inny temat. Nowe clio uważam za bardzo fajne autko, wygodne i przestronne jak na segment B, materiały wykończeniowe dość dobre jakości. Egzemplarz wysłany przez Ciebie to chyba totalna podstawa, a szkoda o kiera jest plastikowa i w środku tak smutno bo nie ma żadnych wstawek z innego koloru niż czarny, ale ogólnie pasuje to z zewnętrznym kolorem. Pytanie mam tylko czy na pewno Koleżanka chce diesla? pytam ponieważ sam zamieniłem dci na benzynę ponieważ trasy robię tylko w weekendy a tak to po mieście kręcę, dci jest bardzo fajny, cichy i oszczędny ale trzeba o niego zadbać, nie lubi raczej krótkich tras, w zimie dość długo się grzeje co powoduje że ciepło do kabiny leci po przejechaniu dłuższego odcinka, no i sprawa filtra cząstek stałych który jest obowiązkowy - pasowałoby aby samochód zobaczył trasę raz na 1/2 tygodnie aby się przewietrzył.

Ale ogólnie bardzo dobra propozycja w segmencie B, na pewno wygląda atrakcyjnie i może się podobać, ja się prawie skusiłem na wersję kombi ale to megane już dopłata była nie wielka. Odnośnie silnika można poszukać tce albo wolnossącej benzyny do miasta uważam lepsza alternatywa i mniej problemów :)

Edytowane przez Trkam
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne dzięki za Twój post. Bardzo przydatne info, bo pokazuje, że wybór idzie w dobrym kierunku ;) Ale co do tego akurat egzemplarza, to temat umarł po wizycie w ASO. Duży dzwonek, sieczka w kablach, cieknie z turbiny. Podaje VIN, żeby nikt nie musiał tracić czasu i kasy na to auto (jakby ogłoszenie zniknęło albo pojawiło się gdzieś indziej): VF15R040H48674572.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że mój post był przydatny i szkoda że ten egzemplarz okazał się tak kiepsko. Poszukaj czegoś w benzynie uważam żel to będzie lepszy wybór , podstawa to 1.2 16V i jego zaletą jest możliwość założenia instalacji gazowej ale tce, na pewno ciekawszy silnik i dający frajdę z jazdy. Gdy będziesz miał pytania chętnie odpowiedz i pomogę w wyborze przed którym sam stałem pół roku temu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!