Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Recommended Posts

Witam.

Jest to mój pierwszy temat na forum, więc wypadalo by sie przywitac.

Chcialbym spytać czy każdy scenic I ph II ma juz akumulator pod maską, czy były wersje gdzie aku był jeszcze pod siedzeniem?

Pytanie z tego wzgledu, że znalazłem fotele, dzwoniłem do klienta i twierdzi ze są z wersji po liftowej, ale pytałem i twierdzi że aku miał pod siedzeniem. Szukalem różnych tematów lecz nie znalazłem nic, więc gość albo ściemnia albo miał jakiegoś limited edition:). Z góry przepraszam jeśli nie ten dział i prosze o przeniesienie jak i szybka odpowiedź.

Pozdrawiam Bartek.

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76 Aston76

Proponuje jednak przypomnieć sobie regulamin forum.

Edytowano przez aston76

Zgadza się w PhII akumulator znalazł się w komorze silnika, była jeszcze przejściówka wersja Kaleido, buda z PhI, ale praktycznie cała jednostka napędowa to już PhII i tam akumulator jest schowany pod siedzeniem.

Fotele pasują więc nie wiem czym się przejmujesz?

Napisano (edytowany)

Pasują? Na 100%? Jeśli w ph II nie ma akumulatora po siedzeniem to pewnie się ono nie kładzie?

Edytowano przez aston76
Napisano (edytowany)

Nie podniosę fotela. No dobrze ale czy to nie wiąże sie z tym ze fotel bedzie zachaczał o aku czy coś?

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - ortografia. Aston76

Edytowano przez aston76

Pytasz i pytasz, a ja nie bardzo łapię o co chodzi?

Rozumiem, że chcesz wstawić do PhI fotele z PhII?

Odpowiadam, że wstawisz, ale fotel pasażera nie będzie się kładł, tak aby wyciągnąć akumulator, będzie się suwał przód-tył i nie dojdziesz do śruby obejmy akumulatora, poza tym będzie problem z założeniem pokrywy.

Nie wiem, bo nigdy się temu nie przeglądałem, ale może przełożyć niektóre elementy w twojego obecnego fotela do tego "nowego"

Zresztą nie wiem, zapytaj sprzedawcę, albo sam zobacz, może są tam zaczepy umożliwiające złożenie fotela, mimo, że jest z PhII