Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyłączenie czujnika siedzenia pasażera


qweluke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam takie pytanie, czy da się jakoś wyłączyć czujnik siedzenia pasażera?

Sprawa jest taka że zona jest w ciąży i trudno jej się zapiąć pasami a bez tego auto ciągle pika...

Wiem że są nakładki na pasy żeby nie uwierały jej ale teraz bardziej interesuje mnie auto - czy Renault to przewidział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie czyś ty przeczytał ze zrozumieniem bzdurę, którą napisałeś? Zastanów się, masz Żonę w ciąży, niebawem przyjdzie na świat kolejny Członek Waszej rodziny i Ty chcesz ją wozić autem bez pasów!!!!! Żenada! Ale skoro ważniejszy od bezpieczeństwa Twojej Żony i nienarodzonego Dziecka jest dla Ciebie komfort dzwiękowy w samochodzie to najprościej bez żadnego oprogramowania i sondy diagnostycznej jak napisał ci "Wujek dobra rada" zwyczajnie odłącz brzęczyk sygnalizujący niezapięte pasy - będziesz miał taniej bo za podłączenie CLIP-a i dezaktywację serwis skasuje Cię ze 150 zł a "życzliwy" niezrzeszony też koło 100-ki.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychos, kolego nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie.

Ja czytałem co napisałem ale ciebie chyba za bardzo emocje poniosły i za wiele z mojego pytania nie wyniosłeś więc zacytuje dla ciebie moje pytanie - a właściwie jego ostatni fragment:

Wiem że są nakładki na pasy żeby nie uwierały jej ale teraz bardziej interesuje mnie auto - czy Renault to przewidział?

 

Czyli podsumowując: nie da się

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując: nie da sie

W drugim poście masz napisane, że da się. Potrzebny chociażby ktoś z clipem i powiedzmy 50 zł ewentualnie ktoś z forum zrobi to gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też powód mi się wydaje słaby, ale jako obejście problemu można spróbować pas po prostu zapiać i puścić za plecami/pod tyłkiem :)

ooops, teraz widzę, że Prezes już to zasugerował :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychos, kolego nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie.

Ja czytałem co napisałem ale ciebie chyba za bardzo emocje poniosły i za wiele z mojego pytania nie wyniosłeś więc zacytuje dla ciebie moje pytanie - a właściwie jego ostatni fragment:

 

 

Czyli podsumowując: nie da sie

 

Jak widać "dla niektórych myślenie (przyczynowo-skutkowe) ma kolosalną przeszłość".

Nie martw się o moje żyłki bo sam potrafię o nie zadbać, wsłuchaj się raczej w swoje wewnętrzne "ja" - jeżeli od ciebie nie odeszło i nie stawiaj równie dennych pytań.

Ideą naszego forum jest wzajemna wymiana informacji i opinii o naszych autach a nie publikacja "przepisów na kłopoty" tak dla nas samych jak i wszystkich, którzy razem z nami cieszą się jazdą "diamencikami".

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Krzychos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!