Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brudzące się od środka reflektory przednie w megane limited 2014


Rekomendowane odpowiedzi

czekamy, ja też pisałem o tym samym. Nawet nie wiem jak ten brud się tam dostaje ;/ trochę się pobrudziły. Może kiedyś jakieś płukanie. Bo wymieniać sprawne lampy to trochę lipa i na pewno nie opłacalna sprawa. Pewnie jakby ktoś wyjął / miał takie lampy to mógłby zerknąć skąd może dostawać się brud / kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być jakieś szparki / dziurki. Mi mówili, że pył dostaje się do lampy przez "system zapobiegający parowaniu". Może z innej beczki ale wczoraj po porządnym myciu auta zauważyłem, że w jednym z LEDów była para i skropliny. Drugi suchutki. Wcześniej tego nie zauważyłem i będę obserwował. Możliwe, że obudowa LEDów sama się rozszczelniła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... widać czują pismo nosem. Ostatnia jak oddawałem tablet na reklamację to mam po tym zgłoszeniu wszystkie dokumenty od przyjęcia, przez rozpatrzenie, po protokół z odbioru i naprawy. Dziwne, że Reno robi ze wszystkiego tajemnice i nawet po serwisie, za który im się płaci nie dają klientowi nic oprócz faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też w meganie z 2015 roku zauważyłem takie plamy kurzu w przednich reflektorach.

W grudniu, na sam koniec gwarancji pewno pojadę na przegląd po 90 tys km to to zgłoszę.

A może warto podać tu w których ASO wymieniają te reflektory bez problemu, a w których nie chcą tego robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@mareks 1234 Po gwarancji to nikt się wygłupiał raczej nie będzie. Można by spróbować napisać mail do RP ale mi się tego robić nie chce. Wg mnie sprawa i tak przegrana. Podobnie jak teraz, gdy mam do wymiany osłony przeciwkurzowe (odboje) amortyzatorów. Gdyby nie przebieg miałbym jeszcze gwarancję i zrobili by to na gwarancji ale już nie mam więc muszę sobie poradzić z tym na własną rękę.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak na marginesie, fotel kierowcy mi się prztarł po lewej stronie ocierając o plastik, myślę o zgłoszeniu tego do ASO. Auto ma prawie 80 tysięcy/km  także gwarancja się kończy powoli, myślicie że warto podjechać i zareklamować takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, darekgt napisał:

fotel kierowcy mi się prztarł po lewej stronie ocierając o plastik

Rzucisz jakieś foto? U mnie widać lekkie ślady na lewym boczku.

11 minut temu, darekgt napisał:

Auto ma prawie 80 tysięcy/km  także gwarancja się kończy powoli, myślicie że warto podjechać i zareklamować takie coś?

Wydaje mi się, że to nie przejdzie ale próbować warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zgłosiłem kilka tematów zw. z gwarancją (mam do 22.05) i auto aktualnie jest w ASO, ale to temat o reflektorach, więc... :-) U mnie są one nadal w porządku (przebieg ca. 50 kkm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlę zdjęcie później.

20180508_141219.jpg

Do tego zgłosiłem klimatyzację przy 21 stopniach na klimie leci zimne powietrze tak jak przy 18. Do tego zgłosiłem zawias lewe tylne drzwi bo już zaczynają piszczeć z prawej strony już mi wymienili bo dziecko wsiada codziennie także szybko sie to zużyło. Dzisiaj pyknie 80 tyś/km i będzie po gwarancji ale juz na reklamacje sie załapałem bo wcześniej otworzył zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, darekgt napisał:

Prześlę zdjęcie później.

No tego mogą nie uznać. Szczęście, że nie mamy w tym miejscu skóry. Widziałem zdjęcia pokazujące, że lubi pękać w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A może ktoś znalazł już gdzie jest to odparowanie? Przecież to (głupi pomysł?) zasłonić jakimś materiałem co wilgoć przepuszcza a kurz zostanie. Masakra jest z tymi lampami. Za 2-3 lata będą czarne. Obecnie już po 4 latach wygląda to kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!